Strona główna Zwierzaki Charity Shop także on-line. Pomagaj zwierzakom bez wychodzenia z domu

Charity Shop także on-line. Pomagaj zwierzakom bez wychodzenia z domu

0

Istniejąca od 6 lat Fundacja Mam Pomysł świdniczanom kojarzy się przede wszystkim jako operator Schroniska dla bezdomnych zwierząt, ale działalność założonej przez młodych i pełnych pasji ludzi jest znacznie szersza. Opiekują się niechcianymi zwierzakami, lecz i szukają im domów. Jednym ze źródeł finansowania jest pierwszy w regionie sklep charytatywny, który właśnie zadebiutował także on-line.

Sama idea Charity Shopu jest taka, by pomagać naszym braciom mniejszym, dlatego sprzedajemy produkty w rzeczywistym ich stanie, które często są pozyskane od darczyńców (z wyjątkiem gadżetów Fundacji). Sprzedaż prowadzona jest w celu zbiórki pieniędzy, które zostaną w całości przekazane na podopiecznych Fundacji Mam Pomysł. Dochód ze sklepu pomaga nam utrzymać zwierzęta, a także na opłacenie większości faktur za ich leczenie – piszą społecznicy.

Sklep stacjonarny Charity Shop jest otwarty  w poniedziałek i środę w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 10-14. Adres: ul. Księżnej Jadwigi Śląskiej 1, 58-100 Świdnica.

Zakupy można zrobić w uruchomionym właśnie sklepie internetowym pod adresem http://charity.mysky-shop.pl/

Na zwierzolubów czekają torby, koszulki i akcesoria dla czworonożnych podopiecznych.

/opr. red./

Poprzedni artykułPamiątki świdnickich pionierów trafiły do muzeum
Następny artykułOdszedł Piotr Gryzgot z jaworzyńskiej rodziny maszynistów