Strona główna Wydarzenia 32. rajd Rally Masters. Uwaga na utrudnienia w ruchu

32. rajd Rally Masters. Uwaga na utrudnienia w ruchu

0

Zbliża się pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska – 32. Rally Masters. Impreza z udziałem około 70 załóg rozegrana zostanie już w najbliższą niedzielę, 30 maja. Na uczestników czeka w sumie sześć odcinków, a do pokonania trzykrotnie będą próby OS Panków i OS Walim. Gminy Świdnica oraz Marcinowice przypominają o utrudnieniach w ruchu.

Stowarzyszenie G4 Sport Club przypomina, że 30 maja 2021 roku przez teren gminy Świdnica oraz gminy Marcinowice przebiegać będzie rajd samochodowy Rally Masters (Niegoszów, Panków, Śmiałowice, Gruszów). Drogi wyłączone z ruchu drogowego zamknięte będą w godzinach od 8.00 do 17.30. Mieszkańcy wspomnianych miejscowości będą mogli przemieszczać się trasą rajdu w godzinach 10.30 – 11.30 oraz 14.00 – 14.30.

W trosce o bezpieczeństwo zawodników, kibiców i mieszkańców regionu, liczymy, że pomogą Państwo w sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniu rajdu, zwracając szczególną uwagę na dzieci, zwierzęta domowe i starszych mieszkańców miejscowości. Za utrudnienia przepraszamy – mówią organizatorzy rajdu.

Mapa rajdu:

Odcinek specjalny Panków:

Odcinek specjalny Walim:

Przewodnik rajdowy: PRZEWODNIK RAJDOWY RM ŚWIDNICA-2021

Szczegółowa lista zgłoszeń: Lista zgłoszeń RM 32 Świdnica

Harmonogram SKJS: Harmonogram 2RM21 Świdnica SKJS

Harmonogram RO: Harmonogram 2RM21 Świdnica RO

/opr. mn/