Strona główna 0_Slider Poważny wypadek na krajowej „trzydziestce piątce”

Poważny wypadek na krajowej „trzydziestce piątce” [FOTO]

5

Do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 35, na wysokości Komorowa. Do szpitala przetransportowano cztery osoby, w tym troje dzieci.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 35, na wysokości skrzyżowania z drogą Komorów-Witoszów, wpłynęło do służb ratunkowych około godziny 10.40. – Doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej. Jednej osobie udzielana jest kwalifikowana pierwsza pomoc przez naszych ratowników – mówi Łukasz Grzelak z KP Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

Według wstępnych ustaleń policji, 59-letnia kierująca Oplem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego Audi. W chwili, gdy kierujący nim 47-latek zamierzał skręcić na skrzyżowaniu w kierunku Witoszowa, 59-latka chcąc uniknąć zderzenia zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z osobowym Fordem, którym kierował 36-latek.

Przez kilka godzin na drodze krajowej nr 35 występowały utrudnienia w ruchu. Przejazd w obu kierunkach został udrożniony przed godziną 13.00.

/mn/

fot. Andrzej Dobkiewicz, zdjęcia nadesłane przez czytelników Swidnica24.pl

Poprzedni artykułBlisko 50 nowych zakażeń w powiecie świdnickim. Jaka sytuacja w kraju i województwie?
Następny artykułW Żarowie zakładają łąki kwietne