Do zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło na drodze wojewódzkiej 382 między Świdnicą a Strzegomiem na skrzyżowaniu z drogami do Stanowic i Olszan.
Do zdarzenia doszło około 13.30. 73-latka kierująca Subaru nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu BMW, którym kierował 63-letni kierowca. Kobieta doznała obrażeń i trafi do szpitala.
Na miejscu są strażacy, policjanci i pogotowie. Są utrudnienia w ruchu.
/red./

![„Spotkali się” na Esperantystów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/kolizja-Swidnica-5-238x178.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-238x178.jpg)
![„Spotkali się” na Esperantystów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/kolizja-Swidnica-5-100x75.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-100x75.jpg)



