Strona główna Artykuł sponsorowany Wyjątkowa kartka na 18 urodziny – pamiątka na całe życie i miły...

Wyjątkowa kartka na 18 urodziny – pamiątka na całe życie i miły upominek

0

Wybierasz się na imprezę do koleżanki lub kolegi? Zależy Ci na tym, aby sprezentowana rzecz nie tylko cieszyła oko, ale była też świetną pamiątką niecodziennego wydarzenia? Dołącz do prezentu symboliczną kartkę na 18 urodziny. Zobacz, dlaczego warto nabyć tego typu prezent i z jakimi korzyściami dla osoby obdarowanej się on wiąże.

Po pierwsze: personalizacja
Po kilku dniach od imprezy nawet najpiękniejsze kwiaty przekwitną. Pyszne czekoladki szybko znikną krótko po zakończeniu imprezy. Puszyste misie i upominki zostaną schowane na dno szuflady. Laminowana kartka okolicznościowa będzie równie trwała co zdjęcia włożone do albumu. Zwłaszcza gdy jest w pełni spersonalizowana i odnosi się wprost do konkretnych zainteresowań jubilata. Wygląd kartki dopasujesz w pełni do preferencji osoby obdarowanej. Kartki na 18 urodziny będą nawiązywały do chwil spędzonych w gronie znajomych. Przywołają najmilsze wspomnienia. Pozwolą powrócić do dawno minionych czasów i przypomnieć sobie, kto był przy nas w tych ważnych dla nas momentach. Wysokiej jakości personalizowana kartka przyciąga spojrzenia i stanowi przemiłą formę pokazania, że o kimś pamiętasz.

Po drugie: symbolika i wspomnienia
Z kolei kartka na 18. urodziny pozostanie z obdarowaną osobą zdecydowanie dłużej, stanowiąc symboliczną pamiątkę wspólnie spędzonej imprezy. Kiedykolwiek bliska Ci osoba będzie chciała powrócić myślami do tych chwil, otworzy kartkę i przeczyta życzenia, zaś przed oczami staną jej wyjątkowe wspomnienia.

Po trzecie: ogromny wybór wzorów
Wystarczy wejść do sklepu internetowego czy tradycyjnego punktu z upominkami, aby na własne oczy przekonać się, jak piękne i zabawne kartki na 18 urodziny można nabyć od ręki. Ogromny wybór wzorów, motywów, haseł, ale również rozmiarów sprawia, że w bogatym asortymencie znajdziesz zarówno kartki na 18 urodziny dla chłopaka, jak też śliczną kartkę na 18 urodziny dla dziewczyny. Weź pod uwagę również w pełni personalizowane kartki. Bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego.

Po czwarte: niewielki koszt zakupu
Nastolatkowie wchodzący w dorosłość w polskich realiach zazwyczaj nie pracują i są na utrzymaniu rodziców. W praktyce więc nie dysponują wielkimi kwotami, tylko skromnymi oszczędnościami. Nie potrzeba dużych pieniędzy, aby sprawić przyjaciołom wyjątkową radość, która na dodatek kosztuje niewiele. Za kilkanaście złotych, a nawet i taniej, kupisz wysokiej jakości, wykonaną z dbałością o każdy szczegół kartkę, która przyciąga spojrzenia i będzie przemiłym upominkiem.

Po piąte: fizyczna forma upominku
W dobie mediów społecznościowych być może części młodzieży może się wydawać, że wystarczy złożyć życzenia koleżance czy koledze drogą internetową. Problem jednak polega na tym, że wystarczy, aby dany serwis (przypomnijcie sobie portale Fotka.pl czy Naszaklasa.pl) zniknął z sieci, a wraz z nim jakikolwiek ślad po życzeniach. Trudno będzie po 10 czy 20 latach przeszukiwać archiwum w celu znalezienia życzeń. Fizyczna forma, w przeciwieństwie do życzeń złożonych za pośrednictwem Instagrama i Facebooka, nigdy nie przeminie. Wystarczy tylko włożyć ją do albumu czy pudełeczka i starannie przechowywać. Po latach, gdy papier lekko pożółknie, będzie nie lata pamiątką.

/Artykuł sponsorowany/