Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Uczennica szkoły w Starym Jaworowie wśród najlepszych młodych biologów w województwie

Uczennica szkoły w Starym Jaworowie wśród najlepszych młodych biologów w województwie

1

Bez trudu przeszła eliminacje szkolne i powiatowe, by z dumą reprezentować szkołę w etapie wojewódzkim. Sara Bawoł, uczennica Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego w konkursie wiedzy „zDolny Ślązak”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie wzięli udział w kolejnej edycji konkursu wiedzy „zDolny Ślązak” organizowanym przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Po eliminacjach szkolnych i powiatowych Sara Bawoł znalazła się wśród najlepszych młodych biologów na Dolnym Śląsku i 31 marca 2021 roku we Wrocławiu wzięła udział w etapie wojewódzkim konkursu biologicznego.

To wielki sukces uczennicy. Aby zakwalifikować się na najwyższy szczebel konkursu, trzeba było wykazać się bardzo dużą wiedzą biologiczną, znacznie wykraczającą poza szkolny program nauczania – podkreślają jaworzyńscy samorządowcy, ciesząc się z sukcesu uczennicy.

/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułNaprawiają ul. Słowiańską w Żarowie
Następny artykułDzikie wysypisko na terenie nieukończonej budowy uprzątnięte po naszej interwencji [FOTO]