Strona główna 0_Slider Rajdowcy zaczną od walki na szutrze. Znamy nowy kalendarz RSMP!

Rajdowcy zaczną od walki na szutrze. Znamy nowy kalendarz RSMP!

0

Ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa odwołane zostały w pierwotnym terminie dwie eliminacje Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – otwierający zmagania Rajd Świdnicki-Krause i Rajd Nadwiślański. Walka o prym w krajowym czempionacie zacznie się zatem od walki na trasach szutrowych, a my oficjalnie poznaliśmy nową datę świdnickiego klasyka!

Znamy nowy termin 49. Rajdu Świdnickiego-Krause! Prezydium Zarządu Głównego PZM zatwierdziło zmiany w kalendarzu ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2021. Rajd Świdnicki-Krause zostanie rozegrany w terminie 1-3 października 2021 roku i będzie szóstą rundą tegorocznych mistrzostw Polski. Zmieniony został również termin Rajdu Nadwiślańskiego – informują organizatorzy wydarzenia.

Tegoroczna walka powinna się zatem rozpocząć w pierwszy weekend czerwca na trasach szutrowego Rajdu Żmudzi. W tym samym miesiącu odbędzie się Rajd Polski, a w wakacje zaplanowano Rajd Nadwiślański i Rajd Rzeszowski. We wrześniu załogi wystartują w Rajdzie Śląska, by z początkiem października przyjechać na nasz Rajd Świdnicki-Krause. Ostatnia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski będzie miała miejsce w dniach 15-17 października. Będzie to Rajd Koszyc.

Nowy kalendarz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski:
04-06.06: Rajd Żmudzi
18-20.06: Rajd Polski
16-18.07: Rajd Nadwiślański
05-07.08: Rajd Rzeszowski
09-11.09: Rajd Śląska
01-03.10: Rajd Świdnicki-Krause
15-17.10: Rajd Koszyc

/MDvR/

Poprzedni artykułJakie zmiany wprowadzić w codziennej diecie, by poczuć się lepiej?
Następny artykułCzy warto stosować odżywki do rzęs i brwi?