Strona główna Artykuł sponsorowany Powiew muzycznej świeżości i niezapomniane emocje? Na tym koncercie po prostu trzeba...

Powiew muzycznej świeżości i niezapomniane emocje? Na tym koncercie po prostu trzeba być!

0

Jeśli nuży Cię powtarzalność popularnej muzyki rozrywkowej, a przy tym chcesz doświadczyć naprawdę wyjątkowych emocji, może pora wybrać się na koncert. Sprawdż, jakie muzyczne wydarzenie organizowane w najbliższym czasie idealnie wpisuje się w klimat muzycznej świeżości i oryginalności, z pewnością spełniając oczekiwania wymagających słuchaczy. A że w tego typu wydarzeniach warto uczestniczyć nie musimy chyba nikogo przekonywać. Naukowcy już dawno potwierdzili, że osoby chodzące regularnie na koncerty są szczęśliwsze i bardziej zadowolone ze swojego życia. Zaplanuj zatem majówkę koncertowo!

Poruszające aranżacje, emocje, na które czekaliśmy
Pandemia mocno pokrzyżowała artystyczne plany wokalistów i wszystkich wielbicieli muzyki na żywo. Na szczęście przed nami wciąż wiele możliwości nadrobienia minionych miesięcy i doświadczenia wyjątkowych muzycznych przeżyć. Wszystkim, którzy poza poruszającymi emocjami koncertowymi poszukują w muzyce oryginalności, świeżych aranżacji, alternatywy dla muzyki masowej, z pewnością przypadnie do gustu koncert Janusza Radka, na który bilety znaleźliśmy na https://biletyna.pl/koncert/Janusz-Radek/the-best-of. W koncercie Janusz Radek – the best of z pewnością nie zabraknie różnorodności. Artysta obecny na scenie od 30 lat przyzwyczaił nas do zgłębiania i poszerzania muzycznych przestrzeni. Podczas tego wydarzenia, które odbędzie się już 11 maja, wysłuchamy nowych aranżacji najbardziej znanych utworów artysty, ale i piosenek, które od lat nieprzerwanie kojarzą się właśnie z osobą Janusza Radka.

Koncert dla fanów artysty, jednak nie tylko
Fanów twórczości Janusza Radka nie trzeba na pewno przekonywać do tego, aby wybrali się na koncert. Jednak osoby, które nie miały jeszcze okazji uczestniczyć w recitalach artysty zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej i w obecnej sytuacji – szczególnej – okazji. Nowe, ale i najbardziej znane aranżacje utworów artystka wykona wraz z zespołem. Jak przekonują organizatorzy, wydarzenie będzie świeżym spojrzeniem na muzykę, zaprezentowanym w lekki, przystępny sposób. Jeśli ktoś chce choć na chwilę oderwać się od podobnych do siebie, wszechobecnych utworów popularnej muzyki rozrywkowej, na pewno nie będzie zawiedziony.

20 minut koncertu to szansa na wyraźnie lepsze samopoczucie
Jak udowodnili badacze z Uniwersytetu Goldsmith pójście na koncert na zaledwie 20 minut może poprawić nasze samopoczucie nawet o 21 proc. Dla porównania, ten sam czas poświęcony uprawianiu jogi poprawia samopoczucie jedynie o 10 proc., z kolei dwudziestominutowy spacer z psem to szansa na lepsze samopoczucie o 7 proc. Jak widać wrażenia muzyczne i emocje towarzyszące nam podczas koncertów mają wyjątkowy i wyraźny wpływ na to, jak się czujemy. Wiosną z pewnością potrzebujemy przypływu dobrej energii i doświadczenia czegoś wyjątkowego. Wspomniany koncert świetnie się sprawdzi w takiej roli.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułRemontowany odcinek Kraszowickiej zostanie otwarty wcześniej [FOTO]
Następny artykułTysiące gazetek reklamowych Kauflandu wyrzucone w krzakach [FOTO]