Strona główna 112 Potrącił kobietę i uciekł. Policja szuka świadków zdarzenia

Potrącił kobietę i uciekł. Policja szuka świadków zdarzenia

3

Policjanci z Komisariatu Policji w Strzegomiu poszukują świadków potrącenia, do którego doszło w listopadzie ubiegłego roku na drodze krajowej nr 5 w Jaroszowie.

Do zdarzenia doszło 6 listopada 2020 roku w godzinach porannych, na drodze krajowej nr 5 w Jaroszowie. Piesza, która znajdowała się na oznakowanym przejściu dla pieszych, została potrącona przez nieustalonego kierującego samochodem osobowym marki Opel Astra G kolor błękitny metalik, szaro-niebieski, który jechał drogą główną od strony Strzegomia w kierunku Wrocławia. Po zdarzeniu kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy pokrzywdzonej – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy tego zdarzenia. – Zwracamy się do osób, które widziały to zdarzenie, dysponują zapisem z kamery samochodowej lub mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego zdarzenia i identyfikacji pojazdu o kontakt osobisty z Komisariatem Policji w Strzegomiu lub telefoniczny pod numerem: 47 87 55 443. Informacje można przekazać również dzwoniąc na numer alarmowy 112 – apeluje Ząbek.

/KPP Świdnica, opr. mn/