Strona główna Sport Inne Korty z nowym operatorem. Wkrótce początek sezonu!

Korty z nowym operatorem. Wkrótce początek sezonu!

0

W pierwszych dniach maja ruszy sezon tenisowy na kortach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po wielu latach zmienił się operator obiektu. W sezonie 2021 będą nimi Aleksandra i Maciej Wierzyk z BREAK POINT ŚWIDNICA TENIS&BAR.

Aktualnie trwają ostatnie prace przy przygotowaniu kortów do sezonu. Kapryśna kwietniowa aura i nocne mrozy nie ułatwiają zadania, ale robione jest wszystko, aby po majowym weekendzie korty mogły przyjąć pierwszych graczy. Nowy operator oznacza „nowe porządki”. Zmianie ulegnie między innymi system rezerwacji i cennik. Przede wszystkim naszym celem jest poprawa jakości gry na kortach w tym celu dokonujemy gruntownej renowacji kortów, kolejne na czym nam zależy to ułatwienie dostępności do rezerwacji kortów i płatności za ich wynajem. W tym celu uruchomiliśmy możliwość rezerwacji przez aplikację Tenis4U. Będzie również możliwość płatności na miejscu zarówno gotówką jak i kartą płatniczą tłumaczy Aleksandra Wierzyk.

W ofercie kortów nie zabraknie imprez i turniejów. – Chcielibyśmy kontynuować ligę tenisową dotychczasowo rozgrywaną na naszych kortach. Organizowane będą również turnieje takie jak  Memoriał Bogdana Szymańskiego, Turniej tenisowy Mikstów Pamięci Wiesława Kułakowskiego oraz Cykliczny Turniej OPEN – 4 turnieje, gdzie w klasyfikacji generalnej uczestnikom zliczy się punkty z trzech najlepszych turniejów – zapowiada Aleksandra Wierzyk.

Operator kortów stawia sobie za cel także zachęcenie do gry osób, które dotąd nie grały w tenisa. Na miejscu będzie można wypożyczyć sprzęt do gry czy zapisać się na indywidualny trening. W planach jest również powstanie szkółki tenisowej dla dzieci do 14 lat. Ponadto planowane jest również uruchomienie kawiarenki i rozszerzenie oferty gastronomicznej: o kawę, herbatę, zimne napoje, zdrowe przekąski takie jak sałatki, kanapki, lody gałkowe, ciasta i desery.

Zarządca kortu w sezonie 2021 – BREAK POINT ŚWIDNICA TENIS&BAR (WW USŁUGI PROJEKTOWE MACIEJ WIERZYK)

Korty – telefon: 884 658 486

Osoba zarządzająca kortami: Aleksandra Wierzyk – tel. 791 028 889

Dodatkowe informacje, rezerwacje, płatności, turnieje. liga:

Facebook: Break Point Świdnica Tenis&Bar

Aplikacja Tenis 4U (aplikacja na Android i iOS) – rezerwacje, płatności,

Strona www: https://app.tenis4u.pl/#/court/172

Cennik

poniedziałek – czwartek w godzinach 8.00-15.00 – 30 zł/h

poniedziałek – czwartek w godzinach 15.00-21.00 – 35 zł/h

piątek – niedziela w godzinach 8.00-21.00 – 35 zł/h

stałe rezerwacje, uczestnicy ligi tenisowe – cały tydzień – 30 zł/h

/OSiR/

Poprzedni artykułZłożenie ślubowania przez nową radną, wystąpienia komendantów policji i straży miejskiej. Zbliża się sesja Rady Miejskiej
Następny artykułZgromadzili górę śmieci na podwórzu. Sąsiadka zwróciła się o pomoc do policji i urzędników