Strona główna Artykuł sponsorowany Gadżety reklamowe, które pokochają Twoi klienci

Gadżety reklamowe, które pokochają Twoi klienci

0

Każdy, kto prowadzi biznes w formie stacjonarnej, doskonale wie, że sprawianie prezentów swoim klientom, zawsze jest odbierane w sposób pozytywny. Doskonałym tego przykładem są chociażby mniej lub bardziej drobne gadżety. Jeżeli z jednej strony są funkcjonalne i dobrze prezentujące się, a z drugiej strony pasujące do grupy odbiorców naszych usług, to można być wręcz pewnym, że staną się również bezpłatnym i skutecznym źródłem reklamy.

W niniejszym artykule prezentujemy kilka z gadżetów reklamowych, które świetnie sprawdzają się w większości branż. Na końcu zaś zaprezentowane zostały dane kontaktowe do jednego z producentów tego typu produktów reklamowych.

Stylowe torby, nie tylko bawełniane
Torby to wciąż jeden z najchętniej zamawianych gadżetów. Dużą popularnością cieszą się funkcjonalne torby bawełniane z nadrukiem, często zawierające chwytliwy napis i logotyp firmy. W zależności od producenta i pomysłów reklamodawcy, torby mogą być wyposażone w dodatkową funkcjonalność, np. dodatkowe kieszenie (pod komórkę, klucze lub portfel), własną metkę lub inny system nośny niż tradycyjne taśmy.

Ci reklamodawcy, którzy chcą wyróżnić się bardziej pod względem użytych materiałów, szukają innych rozwiązać. Jednym z nich mogą być torby z tyveku, torby z washable paper (papieru do prania) lub totalnie wyjątkowe – torby z banerów. Te ostatnie są zgodne z ideą zero waste, co w pewnych kręgach odbiorców może być uznane za ogromną zaletę.

Jak nie torby, to worki i plecaki
Każdy lubi dostawać prezenty, a już najbardziej takie, z których można korzystać na co dzień. Taką właśnie funkcję znakomicie spełniają worki na plecy. Mogą być one wykonane z dowolnego materiału i spełniać różnego rodzaju funkcje. Świetnie sprawdzają się podczas imprez plenerowych, wycieczek pieszych i rowerowych, podczas codziennego użytkowania w drodze na studia, do szkoły, pracy, na zakupy lub do znajomych.

Hitem ostatnich lat jest plecak roll top, czyli tzw. plecak zwijany. Pod kątem reklamowym wyróżnia się na tle innych popularnych „marketowych” plecaków tym, że może być dowolnie spersonalizowany. Pozostaje przy tym wytrzymały i niezwykle funkcjonalny.

Akcesoria reklamowe
W przypadku innych grup odbiorców świetnie mogą się również sprawdzić różnego rodzaju nerki, saszetki i jedno- lub wielokomorowe piórniki z napisami. Obdarowanymi niekoniecznie muszą być młodsi klienci lub ich dzieci. Piórniki oraz saszetki świetnie sprawdzają się również w salonach kosmetycznych oraz zawodach wymagających dojazdu do klienta. Nerki natomiast w przypadku osób na co dzień zajmujących się handlem lub uprawiających sport.

Inwestycja w długopisy czy notatniki w niektórych przypadkach też może mieć sens, ale biorąc pod uwagę częstotliwość ich korzystania oraz wpływ na środowisko, zdecydowanie lepszym wyjściem może okazać się zamówienie szytych, personalizowanych gadżetów reklamowych.

Producent gadżetów reklamowych
Z producentem wyżej wymienionych gadżetów reklamowych – WSS PANATO można skontaktować się:

  • za pomocą telefonu: +48 604 223 167
  • wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]
  • poprzez formularz kontaktowy na stronie: www: https://panato.org
  • osobiście: ul. Jedności Narodowej 68A, 50-258 Wrocław

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułGrożąca zawaleniem ruina w centrum miasta została zburzona. Na rozbiórkę przeznaczono ponad 313 tys. złotych [FOTO]
Następny artykułPędził 111 km/h przez Świdnicę