Strona główna Artykuł sponsorowany Drzwi szklane – postaw na modę i wygodę

Drzwi szklane – postaw na modę i wygodę

0

Niegdyś hasło „szklane domy” symbolizowało literackie nadzieje i marzenia o doskonałej architekturze przyszłości. Dziś szkło jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów budowlanych, a elementy, które cieszą się niezmienną popularnością to przede wszystkim zadaszenia, ścianki działowe oraz drzwi szklane. Wrocław jest miastem, które oferuje wiele możliwości aranżacyjnych – poznaj zalety szkła i wprowadź funkcjonalny oraz elegancki pierwiastek do Twojego domu lub lokalu usługowego.

Drzwi szklane – dają światło i poczucie przestrzeni
Duże wolne przestrzenie dają mieszkańcom czy klientom lokalu poczucie swobody i komfortu. Z tego powodu na popularności zyskują drzwi szklane przesuwne, które są montowane na prowadnicach i nie wymagają miejsca na otwieranie skrzydeł, jak w przypadku klasycznych modeli. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo zagospodarować przestrzeń pomieszczenia i zachować modny minimalistyczny wystój wnętrza lub wkomponować drzwi w tradycyjną aranżację zyskując oryginalny i elegancki kontrast.

Warto podkreślić, że szkło wpuszcza do pomieszczenia dużo naturalnego, rozproszonego światła, dzięki czemu pokój lub wnętrze komercyjne zyskuje na atrakcyjności, a przeszklone wnętrze wydaje się większe. Również domowe rośliny otrzymają lepsze warunki do wzrostu i odwdzięczą się bujnymi, zielonymi liśćmi.

Drzwi szklane – funkcjonalność na pierwszym planie
Drzwi szklane są nie tylko modne, ale również funkcjonalne, trwałe i w pełni bezpieczne. Szkło hartowane, z którego są wykonywane może dodatkowo przejść proces laminacji. Wówczas, nawet jeśli fragment ulegnie uszkodzeniu – cała konstrukcja będzie trzymała się w ryzach i nie rozpadnie się na drobne ostre kawałki. Co więcej, drzwi szklane można łatwo utrzymywać w czystości, jest to szczególnie cenna właściwość, jeżeli produkt ma być zamontowany w restauracji czy salonie beuty o podwyższonych standardach higieny.

Drzwi szklane Prolinea

Drzwi szklane Wrocław – sięgnij po ofertę firmy Prolinea
Jeżeli szukasz drzwi szklanych we Wrocławiu, firma Prolinea spełni stawiane wymagania. Decydując się na współpracę z wrocławskim przedsiębiorstwem, możesz mieć pewność zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa, które potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Szkła i Ceramiki w Krakowie. Produkt może zostać wzbogacony o ozdobne folie – matowe bądź błyszczące w najrozmaitszych kolorach. Różnorodne mocowania gwarantują powodzenie estetycznego montażu na wielu elewacjach. Już dziś odwiedź na stronę https://prolinea.eu/oferta/drzwi-szklane i zdecyduj się na drzwi szklane, które zwiększą Twoje poczucie komfortu i uatrakcyjnią wnętrze.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidniccy licealiści z sukcesami na ogólnopolskich olimpiadach
Następny artykułZderzenie na ul. Łukasińskiego