Strona główna Artykuł sponsorowany Darmowe konto osobiste – jakie warunki trzeba spełnić?

Darmowe konto osobiste – jakie warunki trzeba spełnić?

0

Darmowe konto osobiste online jest możliwe! I wcale nie musisz mieć mniej niż 26 lat. Często jednak bank stawia Ci pewne warunki do spełnienia. Jakie? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się, jak możesz otworzyć darmowe konto osobiste online!

Jak nie płacić za konto osobiste online?
Wiele banków oferuje bezpłatne konta osobiste online, które są bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej dwudziestego szóstego roku życia. Jeśli jednak masz więcej lat, wciąż możesz uniknąć płacenia za konto. Zazwyczaj jest to bardzo proste, do osiągnięcia dla większości użytkowników kont osobistych. Szczególnie jeśli to ich główny rachunek.

Kilka banków oferuje konta bezwarunkowo darmowe. Często jednak płacisz wtedy za kartę. Chyba że jej aktywnie używasz. Każdy bank definiuje inaczej użycie karty – czasami jest to przynajmniej jedna płatność w miesiącu na określoną kwotę, czasami określona liczba płatności w miesiącu.

Inne banki oferują konta darmowe wtedy, kiedy spełnisz pewne warunki. Często jest to zapewnienie wpływów na konto w danym miesiącu. Kwoty nie są zwykle duże – 500, 1000 zł. Dla osoby mającej stały dochód jest to zdecydowanie do osiągnięcia.

Jeszcze inne banki wymagają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu, ale nie wymagają wpływów na konto.

Czasami bank łączy oba warunki: musisz mieć wpływy na konto oraz musisz dokonać płatności bezgotówkowej.

Zasady są różne, więc warto się wczytać w ofertę danego banku. Zestawienie takich ofert prezentuje ranking kont osobistych online.

Jak zarobić na darmowym koncie osobistym online?
Niektóre banki idą dalej i oferują możliwość zarobienia na tym, że założyło się u nich nowe konto osobiste i aktywnie się z niego korzysta lub poleca konto znajomym. Najlepsze promocje bankowe kont osobistych pozwalają Ci zarobić nawet kilkaset złotych!

„Aktywne korzystanie z konta” w przypadku promocji bankowych oznacza dokładnie to samo, co w przypadku warunków, które musisz spełnić, aby konto było darmowe. Czyli musisz wpłacać pieniądze na konto albo dokonywać płatności bezgotówkowych.

„Polecenie konta” wymaga, aby bank wiedział, że polecona osoba jest z Tobą powiązana. Ten wymóg jest ciekawy, bo w zasadzie nie musisz trzymać pieniędzy na tym koncie. To dobra opcja zarobku dla ludzi o nieregularnych, niewielkich dochodach. Są ludzie, którzy regularnie zarabiają na zakładaniu kont osobistych i polecaniu ich innym – może z tego skorzystasz?

Informacje o aktualnych promocjach również prezentuje ranking kont osobistych online. Sprawdź, wybierz najlepszą – i ciesz się darmowym kontem osobistym online, które dodatkowo na Ciebie zarabia!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDrogowcy dążą do przebudowy niebezpiecznego skrzyżowania. Prace projektowe mają ruszyć jeszcze w tym roku
Następny artykułUwaga na głowy