Strona główna 112 Bójka na środku Sikorskiego. Okładali kierowcę łopatą

Bójka na środku Sikorskiego. Okładali kierowcę łopatą [FOTO]

10

Policjanci interweniowali w czwartkowe popołudnie na ulicy gen. Władysława Sikorskiego w Świdnicy. Doszło tam do awantury oraz bójki z udziałem kilku osób.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika Swidnica24.pl

Po godzinie 15 na ulicy Sikorskiego w kierunku Strzegomia grupka robotników jadąca zielonym busem zaatakowała kierowcę prowadzącego białego VW Passata. Zielony bus wyjeżdżał z wysepki autobusowej i prowadzący Passata nie wpuścił ich do ruchu. Wzajemnie zaczęli się na drodze przepychać autami aż się zatrzymali i ludzie z busa zaatakowali pana z Passata. W trójkę rzucili się na niego z pięściami i zaczęli okładać go łopatą wyjęta z busa, wstrzymując cały ruch – relacjonuje czytelniczka portalu Swidnica24.pl, która była świadkiem całego zajścia. Na miejsce wezwano policję.

Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia na ulicy Sikorskiego i awantury, do której miało dojść między kierowcami – potwierdza Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Uczestnicy bójki zdążyli odjechać przed przyjazdem policjantów, którzy na miejscu zastali jedynie świadków zdarzenia. Do świdnickiej komendy nie wpłynęło dotychczas zawiadomienie od żadnego z uczestników przepychanki.

/mn/

Poprzedni artykułLipowa załatana, ale na przebudowę trzeba będzie poczekać [FOTO]
Następny artykułŁączą nas góry. Ruszyła zbiórka na wycieczki górskie dla osób z niepełnosprawnościami