Tragiczny finał poszukiwań 87-letniego mieszkańca Strzegomia. Policja informuje, ze znalezione dzisiaj w stawie w Rusku zwłoki to zaginiony Stanisław A.
Mężczyzna wyszedł z domu 4 marca około 8.00. – Dzisiaj po 14.00 przypadkowa osoba, która przebywała nad stawem w Rusku, zobaczyła ciało. Potwierdziły się przypuszczenia, że to poszukiwany mieszkaniec Strzegomia – informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
Na miejscu pracują policjanci i prokuratura. Trwa ustalanie okoliczności, w jakich mężczyzna znalazł się nad stawem i jak doszło do zgonu.
/red./







![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Pulaskiego-1-100x75.jpg)


![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)
![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)