Strona główna Sport Piłka nożna Znakomite otwarcie wiosennej rywalizacji o punkty

Znakomite otwarcie wiosennej rywalizacji o punkty

0

Bardzo dobrze zaprezentowała się rywalizująca w klasie okręgowej młodzików drużyna Polonii-Stali II Świdnica. Podopieczni Jakuba Rosiaka grający w zdecydowanej większości dolnym rocznikiem, a nawet zawodnikami z kategorii wiekowej orlików pewnie pokonali na wyjeździe Górnika Wałbrzych 5:1!

Spotkanie rozpoczęło się dla nas dość pechowo. Już na samym starcie niedokładne podanie do naszego bramkarza poskutkowało golem dla przeciwników strzelonym do pustej bramki. Później ruszyliśmy do ataku, przeprowadzając ciekawe i składne akcje. Do przerwy dwukrotnie do sieci trafił Szymon Mazur i było 2:1 dla nas. Druga odsłona przebiegła całkowicie pod naszą kontrolą. W 45. minucie po dobrej akcji i dośrodkowaniu Mikołaja Kozara zrobiło się 3:1. Kolejne sytuacje wykorzystali Ali Nada i znów Mikołaj Kozar, a pojedynek zakończył się naszą wygraną w wymiarze 5:1 – komentuje trener Jakub Rosiak.

Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica 1:5 (1:2)

Polonia-Stal: Oleś, Niedziałkowski, Zawada, Orzechowski, Monica, Mazur, Kozar, Podolski, Maliszewski, Jedliński, Nada, Waśniowski, Studnicki, Wacht, Hajduga.

Poprzedni artykułPark Młodzieżowy przechodzi przemianę. Jak postępują prace? [FOTO]
Następny artykułJechał na „podwójnym gazie”