Strona główna Artykuł sponsorowany Świdnica – Catering Dietetyczny Power Meal – idealny na co dzień

Świdnica – Catering Dietetyczny Power Meal – idealny na co dzień

0

Chcesz w końcu zacząć jeść zdrowo? Może po prostu nie masz czasu gotować? Każdy powód jest dobry, aby skorzystać z cateringu dietetycznego Power Meal, który dostarcza świeże, zbilansowane posiłki każdego dnia pod drzwi. Skorzystaj z oferty cateringu, jeśli mieszkasz w Świdnicy, bo właśnie na terenie tego miasta działa Power Meal – Twój catering na co dzień!

  1. Catering Dietetyczny Power Meal – poznaj podstawowe diety!
  2. Dowóz zawsze pod drzwi!
  3. Ceny za cały dzień pysznych posiłków – jak to wygląda?
  4. Czekają na Ciebie wyjątkowe promocje!

Świdnica – Catering Dietetyczny Power Meal działa właśnie tam. Jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta i chcesz zacząć odżywiać się zdrowo w dobrej cenie, w takim razie przeczytaj ten artykuł. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie tę firmę, a później przejdź na ich stronę i przy składaniu zamówienia wpisz kod „POWER5”. Z tym hasłem otrzymasz 5% rabatu na całe zamówienie – taki mały rabat w formie upominku dla czytelników!

Catering Dietetyczny Power Meal – poznaj podstawowe diety!
Diety pudełkowe cieszą się ogromną popularnością w ostatnim czasie. Świetnym tego przykładem jest catering Power Meal. Co ważne, w ofercie tego cateringu znajdziesz podstawową dietę standard od 1000 kcal, ale to tylko przedsmak tego, co czeka na Ciebie dalej. Uwielbiasz jeść mięso? Cenisz sobie zdrowe tłuszcze? Postaw na bardzo popularną w ostatnim czasie dietę ketogeniczną. Możesz także wybrać dietę sirt food, która bazuje na produktach z wysoką zawartością polifenoli. Taka dieta nie tylko odchudza, ale również odmładza Twój organizm! Chcesz oczyścić swoje ciało ze wszystkich toksyn? Sokowy detoks czeka na Ciebie! Cztery koktajle i zupa warzywna każdego dnia, a po trzech dniach poczujesz się, jak nowo narodzona. To jednak nie koniec, w ofercie cateringu dietetycznego Power Meal znajdziesz wiele innych ciekawych kombinacji smaków, między innymi dietę paleo, samuraja, czy wege – sprawdź, co każda dieta pudełkowa wniesie do Twojego życia na stronie cateringu!

Dowóz zawsze pod drzwi!
Firma Power Meal dowozi posiłki pod drzwi mieszkania, domu, ale i biura. Dostaniesz posiłek każdego dnia, w sobotę na dwa dni, aby zaspokoić Twoje zapotrzebowanie na kalorie i pyszne jedzenie również w niedzielę, kiedy pracownicy firmy ładują baterie przed kolejnym intensywnym tygodniem. Pamiętaj, dieta pudełkowa dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Świdnicy. Jeśli do nich należysz, nie wahaj się przejść na stronę cateringu i wypróbować dietę testową, to trzy dni smakowania jednej z kilkunastu diet, jakie na Ciebie czekają. Ile zapłacisz za trzydniowe testowanie? Od 39 złotych i to bez rabatów!

Ceny za cały dzień pysznych posiłków – jak to wygląda?
Catering Dietetyczny Świdnica, czyli nasz tytułowy Power Meal zapewnia jedzenie na cały dzień już od 54 złotych. Tak to wygląda, kiedy wybierasz dietę standard 1000 kcal. Cena oczywiście rośnie, kiedy kalorii jest więcej lub zmienia się rodzaj posiłków. Cały czas mówimy tutaj jednak o kosztach bez rabatów, a tych może być sporo. Chcesz poznać możliwości obniżki cen cateringu w firmie Power Meal? Sprawdź następny akapit.

Czekają na Ciebie wyjątkowe promocje!
Przede wszystkim za przeczytanie tego artykułu otrzymujesz 5% rabatu, kod podany został na samym początku. Rabat nalicza się także automatycznie, kiedy wydłuża się okres diety. Już przy 20 dniach kwota cateringu obniża się o 60 złotych, a więc jeden dzień masz tak naprawdę gratis. Z kodem jest to już dwa dni gratis! Po przekroczeniiu liczby 20 dni każdy kolejny jest 3 złote taniej!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułBieg Tropem Wilczym dopiero w maju [OŚWIADCZENIE]
Następny artykułSprawca wybuchu na Wyspiańskiego wiedział, że może zginąć wiele osób. Jest akt oskarżenia