Strona główna Temat dnia Pożegnania lubianego nauczyciela i mistrza cukiernictwa w przyszłym tygodniu

Pożegnania lubianego nauczyciela i mistrza cukiernictwa w przyszłym tygodniu

0

Obaj wnieśli istotny wkład w rozwój Świdnicy. Mirosław Grzyl przez wiele lat uczył fizyki w świdnickich szkołach ponadpodstawowych i został zapamiętany jako wspaniały nauczyciel. Roman Trzciński był nestorem świdnickiego biznesu, znakomitym cukiernikiem i założycielem lubianej cukierni Łukowa. Rodziny, przyjaciele i świdniczanie odprowadzą zmarłych w ostatnią drogę w przyszłym tygodniu.

– Zaledwie szesnaście miesięcy temu odeszła nasza kochana Mama – Irena. Dwa dni temu przyjęliśmy kolejny cios – osierocił nas ukochany Tata – Roman. Przegrał walkę z podstępną chorobą, która nie dość, że nam go zabrała, to jeszcze nie pozwoliła towarzyszyć mu w tych ostatnich, niewyobrażalnie trudnych dniach. Msza żałobna odbędzie się w poniedziałek (29 marca) o 11.30 w Kościele p.w. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy i w związku z sytuacją epidemiczną będzie miała charakter zamknięty, przeznaczony tylko dla najbliższych członków rodziny. Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w Mszy on-line pod adresem http://parafiaandrzejaboboli.pl/transmisja-online/ oraz przyjęcia w intencji Naszego Taty duchowej Komunii Świętej. Około godziny 13.00 odbędzie się pogrzeb na cmentarzu komunalnym przy ulicy Słowiańskiej. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie na cmentarzu obostrzeń epidemicznych – poinformowała rodzina Romana Trzcińskiego.

Mirosław Grzyl, niezwykle ceniony i lubiany nauczyciel m.in. Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych i II LO im. S. Banacha zostanie pochowany na cmentarzu przy alei Brzozowej w Świdnicy. Pogrzeb rozpocznie się w piątek, 2 kwietnia 2021 roku o godzinie 12.00.
/red./
Poprzedni artykułJakie urządzenia kosmetyczne wykorzystuje się w gabinetach medycyny estetycznej?
Następny artykułWspierają świdnickie Pogotowie Ratunkowe