Strona główna Wydarzenia Żarów Budynek Urzędu Miejskiego w Żarowie zamknięty dla interesantów

Budynek Urzędu Miejskiego w Żarowie zamknięty dla interesantów

1

Od 23 marca do 9 kwietnia 2021 roku budynek Urzędu Miejskiego w Żarowie będzie zamknięty dla interesantów. Taką decyzję podjęto w trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo mieszkańców, w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z epidemią koronawirusa.

Wszyscy pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie pozostają w pracy i będzie można się z nimi kontaktować drogą telefoniczną lub elektroniczną. W przypadku pilnej potrzeby, mieszkańcy, którzy będą wymagali bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem, będą obsługiwani w reżimie sanitarnym, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Korespondencję można również wrzucić do skrzynki zamontowanej przy wejściu do budynku Urzędu – informują żarowscy urzędnicy.

Mieszkańcy mogą kontaktować się z urzędnikami telefonicznie (74 30 64 333 – sekretariat, 74 30 67 378 – Urząd Stanu Cywilnego), drogą elektroniczną: [email protected] oraz za pośrednictwem platformy e-urząd. Nieczynna jest również kasa urzędu – z tego powodu mieszkańcy proszeni są o dokonywanie płatności drogą elektroniczną.

Ponawiamy apel o zachowanie spokoju, przestrzeganie zasad higieny, by redukować możliwości rozprzestrzeniania się wirusa. Powyższe działanie jest konieczną ostrożnością w celu ograniczenia możliwości ewentualnego rozprzestrzeniania się zakażeń – przekazują przedstawiciele urzędu.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułLotnicze Pogotowie Ratunkowe po raz drugi na terenie powiatu. Lądowanie m.in. przy Galerii Świdnickiej
Następny artykułZbierali szlify w Kątach Wrocławskich