Strona główna 0_Slider Biało-zieloni walczą o podium. Wyniki II dnia Memoriału Grzegorza Solarza!

Biało-zieloni walczą o podium. Wyniki II dnia Memoriału Grzegorza Solarza!

0

Wciąż w sporym gazie znajdują się młodzicy Polonii-Stali Świdnica występujący w trzydniowym Memoriale Piłkarskim Grzegorza Solarza rozgrywanym na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Gospodarze pokonali dziś Borutę Zgierz (2:0), Łużyce Lubań (2:0) oraz Karkonosze Jelenia Góra (4:0), a także bezbramkowo zremisowali z obrońcami mistrzowskiego tytułu – Akademią Piłkarską Reissa Poznań i są jedyną drużyną w stawce, która nie straciła jeszcze gola (bilans 12:0).

Wyniki drugiego dnia:

XIII MECZ: Karkonosze Jelenia Góra – AMP Bolesławiec 5:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Jakub Pakosz
2:0 – Borys Kraiński
3:0 – Jakub Pakosz
4:0 – Borys Kraiński
5:0 – Marcel Kosiorek

XIV MECZ: Polonia-Stal Świdnica – Boruta Zgierz 2:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Szymon Manijak
2:0 – Marek Kaźmierczak

XV MECZ: Polonia Leszno – Karkonosze Jelenia Góra 0:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Oliwier Czyzio
0:2 – Szymon Rydlikowski

XVI MECZ: Ostrovia Ostrów Wielkopolski – AP Reissa Poznań 0:3 [KONIEC MECZU]
0:1 – Bartłomiej Gnalicki
0:2 – Bartosz Ogórkiewicz
0:3 – Kamil Witkowiak

XVII MECZ: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Stal Brzeg 0:1 [KONIEC MECZU]
0:1 – Piotr Szyndralewicz

XVIII MECZ: Polonia-Stal Świdnica – Łużyce Lubań 2:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Igor Pierzchała
2:0 – Marek Kaźmierczak

XIX MECZ: Sparta Łężyca – Karkonosze Jelenia Góra 0:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Szymon Rydlikowski
0:2 – Szymon Rydlikowski

XX MECZ: Akademia Piłkarska Oleśnica – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:1 [KONIEC MECZU]
0:1 – Jakub Wojciechowski

XXI MECZ: Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec – Stal Brzeg 0:1 [KONIEC MECZU]
0:1 – Mateusz Mozoła

XXII MECZ: Boruta Zgierz – Łużyce Lubań 2:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Stanisław Żelazny
2:0 – Bartosz Dudek

XXIII MECZ: Polonia Leszno – Sparta Łężyca 1:2 [KONIEC MECZU]
1:0 – Wiktor Praiss
1:1 – Edgar Kasperowicz
1:2 – Mykhailo Ivanov

XXIV MECZ: AP Oleśnica – AP Reissa Poznań 1:6 [KONIEC MECZU]
0:1 – Piotr Kamiński
0:2 – Witold Pokora
1:2 – Olivier Bielak
1:3 – Jakub Siódmiak
1:4 – Sean Batkowiak
1:5 – Piotr Kamiński
1:6 – Bartłomiej Gnalicki

XXV MECZ: Stal Brzeg – Karkonosze Jelenia Góra 2:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Kacper Antoniewski
1:1 – Mateusz Mozoła
1:2 – Łukasz Popera
2:2 – Piotr Szyndralewicz

XXVI MECZ: Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec – Polonia Leszno 1:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Wiktor Praiss
1:1 – Bartek Kołodziej
1:2 – Max Frąckowiak

XXVII MECZ: Łużyce Lubań – AP Oleśnica 0:0 [KONIEC MECZU]

XXVIII MECZ: Polonia-Stal Świdnica – AP Reissa Poznań 0:0 [KONIEC MECZU]

XXIX MECZ: Boruta Zgierz – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Jakub Wojciechowski
0:2 – Jakub Wojciechowski

XXX MECZ: Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Oskar Soliło
2:0 – Oskar Soliło

II FAZA TURNIEJU

XXXI MECZ: Łużyce Lubań – Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec 2:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Hubert Hormański
2:0 – Łukasz Boruch

XXXII MECZ: Polonia Leszno – AP Oleśnica 4:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Aleksander Bajan
2:0 – Kuba Woźniak
3:0 – Hubert Kędziora
4:0 – Kuba Nawrot

XXXIII MECZ: Boruta Zgierz – Sparta Łężyca 1:1 [KONIEC MECZU]
1:0 – Igor Śmiechura
1:1 – Mykhailo Ivanov

XXXIV MECZ: Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra 4:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Igor Pierzchała
2:0 – Szymon Manijak
3:0 – Paweł Łabędź
4:0 – Paweł Łabędź

XXXV MECZ: AP Reissa Poznań – Stal Brzeg 4:2 [KONIEC MECZU]
1:0 – Bartłomiej Gnalicki
2:0 – Bartosz Ogórkiewicz
3:0 – Piotr Kamiński
3:1 – Filip Nowacki
3:2 – Mateusz Mozoła
4:2 – Bartosz Ogórkiewicz

XXXVI MECZ: Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:0 [KONIEC MECZU]

Wkrótce obszerna fotogaleria z dzisiejszego dnia.

/MDvR/

Fot. Artur Ciachowski