Strona główna Sport Inne Biało-zieloni pięściarze z medalami

Biało-zieloni pięściarze z medalami [FOTO]

0

Dobrze spisali się pięściarze Boks Polonii Świdnica startujący w zakończonych w niedzielę, 14 marca 75. Mistrzostwach Dolnego Śląska w boksie. W Wałbrzychu na ringu swoje umiejętności zaprezentowało w sumie 134 zawodników i zawodniczek.

Ekipę Boks Polonii Świdnica reprezentowało sześciu pięściarzy. – Kuba Szrejder uplasował się na miejscach 5-8. Brązowe medale stały się udziałem Dawida Króla i Gracjan Paździory. Srebro wywalczyli Kyrylo Mukhin, Patryk Soyer oraz po bardzo kontrowersyjnym werdykcie sędziów – Wiktoria Lulek. To był dobry start, łącznie zdobyliśmy pięć medali. Zabrakło kropki nad „i” w postaci złotego medalu, z którego ograbili nas niestety sędziowie. Na zawodach byliśmy dzięki wsparciu miasta Świdnicy, dziękujemy również firmie Elektromet Marcina Matuszyka – komentuje trener świdnickich pięściarzy, Mariusz Kuc.