Strona główna Zwierzaki Awatar czeka na dom

Awatar czeka na dom

0

Ten piękny, duży czarno biały kocur trafił do nas w połowie stycznia w dość kiepskim stanie. Koci katar, wyziębienie… Na szczęście bardzo dobrze zareagował na leczenie i dość szybko poradziliśmy sobie z jego chorobą. Popatrzcie w te piękne duże ślepia? Czyż nie są piękne? – pytają pracownicy Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy i zachęcają do adopcji Awatara.


Awatar jest dorosłym kocurem. Lubi mizianie, chociaż do obcych podchodzi z pewnym dystansem. Lubi dotyk, ale nie jest nachalny. Da się wziąć na ręce, ale bez przesady. Najbardziej to chyba lubi mizianie za uszkiem. Bardzo jest zainteresowany otoczeniem. Pewnie pobawiłby się chętnie, gdyby wszystko co go otacza, nie było tak atrakcyjne. Awatar jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony i odpchlony, może zatem wyruszyć do nowego domu. Potrafi korzystać z kuwety.


– Celem adopcji kota zapraszamy z transporterem. Zapraszamy na Pogodną 3 w Świdnicy  w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki od 11 do 17, w środy od 11 do 19, w soboty, niedziele od 11 do 16 – zaprasza schronisko.

/Ogłoszenie i zdjęcia Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułGasili pożar szopy
Następny artykułOperacja uratuje ją przed wózkiem. Potrzebna pomoc dla Edyty Woźniak