Dzielnicowi Posterunku Policji w Słotwinie ustalili osobę, która na terenie rolnym w gminie Świdnica wyrzuciła śmieci. Mężczyzna został ukarany i musiał uprzątnąć odpady.
Dzielnicowi Posterunku Policji w Słotwinie podczas kontroli swojego rejonu służbowego na jednym z pól ujawnili porzucone opony i części samochodowe. Mundurowi dokładnie sprawdzili stertę oraz rozpytali mieszkańców pobliskich miejscowości. Efektem było już po kilku dniach ustalenie mężczyzny, który wyrzucił odpady.
Dzielnicowi złożyli wizytę 38-latkowi. Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem policjantów na terenie swojej posesji i od razu przyznał się do winy. Za popełnione wykroczenie mieszkaniec powiatu świdnickiego został ukarany wysokim mandatem, a śmieci musiał posprzątać.
/Źródło KPP w Świdnicy/

![Poranny pożar sterty słomy w okolicach Roztoki [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Roztoka-pozar-sterty-slomy-2026.04.25-1-238x178.jpg)

![Pożar i ewakuacja na wysokości. Strażackie ćwiczenia na terenie oczyszczalni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/strazacy-238x178.jpg)
![Poranny pożar sterty słomy w okolicach Roztoki [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Roztoka-pozar-sterty-slomy-2026.04.25-1-100x75.jpg)

![Pożar i ewakuacja na wysokości. Strażackie ćwiczenia na terenie oczyszczalni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/strazacy-100x75.jpg)


![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)
![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)