Strona główna Wydarzenia Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Bezpłatne porady

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Bezpłatne porady

0

Od 22 do 26 lutego 2021 roku w całej Polsce organizowany jest Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Inicjatorem oraz głównym organizatorem jest Ministerstwo Sprawiedliwości. Ze względu na pandemię w tym roku osoby pokrzywdzone będą mogły kontaktować się z dyżurującymi przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości telefonicznie i poprzez e-mail.

W ramach obchodów Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Sądzie Rejonowym w Świdnicy w dniach 22 – 26 lutego 2021r., w godz. 9.00-15.00, zostały zorganizowane dyżury, umożliwiające świadczenie pomocy za pośrednictwem środków łączności na odległość, tj. drogą elektroniczną i telefonicznie, kuratorów zawodowych Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich oraz Zespołów Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych, u których osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad – informuje prezes Sądu Rejonowego w Świdnicy Marzena Rusin-Gielniewska.

Adresy e-mail:

[email protected]

[email protected]

Numery telefonów:  74 85 18 432, 74 85 18 489

/opr. red./

Poprzedni artykułRuszyły szczepienia nauczycieli przeciw COVID-19. Kilkuset zostanie zaszczepionych w świdnickim „Latawcu”
Następny artykułZamienia I-ligowego Chrobrego na Świdnicę!