Strona główna Artykuł sponsorowany Szukasz inspiracji na oświetlenie sufitu? Postaw na gwiezdne niebo i wnieś do...

Szukasz inspiracji na oświetlenie sufitu? Postaw na gwiezdne niebo i wnieś do wnętrza odrobinę natury!

0

Letnie wieczory kochamy za to, że dają nam możliwość wielogodzinnego podziwiania pięknych gwiazd na kruczoczarnym niebie. Każdy z nas choć raz wpatrywał się w ten relaksacyjny pejzaż, który sprawia, że nasuwa się tysiące myśli, wspomnień, a nawet pytań o to, czy jesteśmy sami we wszechświecie? Kosmos jest tajemniczy, a ten zalążek, który możemy podziwiać z ziemi to właśnie gwiezdne niebo, które u każdego wywołuje inne emocje. A co gdyby przenieść taki widok do swojej sypialni czy łazienki? Dzisiaj masz taką możliwość, odwiedzając soled.pl

 

Grafika: materiał partnera

Nieco inne oświetlenie sufitu
Przywykliśmy do tradycyjnych form oświetleniowych, a tymczasem rozwój technologii pozwala nam tworzyć spektakularne efekty. Jednym z nich jest gwiezdne niebo, które można w bardzo prosty sposób uzyskać, montują specjalny gwiezdny panel na sufit. To nowoczesny sposób na oświetlenie sufitu np. w łazience, na salonie czy w sypialni. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy wprowadzić relaksacyjną atmosferę. Nie ma nic bardziej odprężającego, niż gwiezdne niebo, które dodatkowo można podkreślić różnymi efektami świetlnymi.

Taka forma oświetlenia oddaje swój urok w godzinach wieczornych. Potrafi wprowadzić niesamowity klimat, dzięki czemu świetnie sprawdza się w punktach relaksu, salonach SPA czy domowych sypialniach lub pokojach dziecięcych. Gwiezdny panel na sufit pozwoli wnieść do wnętrza odrobinę natury. To doskonała imitacja prawdziwego, bezchmurnego nieba nocą, które nie zawsze możemy podziwiać. Szczególnie w miastach jest to bardzo utrudnione z uwagi na liczne światła uliczne.

Gwiezdny panel na sufit, czyli z czego powstaje gwiezdne niebo w Twoim pokoju?
Wbrew pozorom montaż takiego oświetlenia nie jest taki trudny. Oczywiście jeśli nie czujesz się na siłach w pracach remontowych, zdecydowanie lepiej jest postawić na profesjonalny montaż przez wykwalifikowaną firmę. Warto zapytać o usługę w sklepie, w którym możesz zakupić gwiezdny panel na sufit. Oświetlenie sufitowe LED wymaga bowiem odpowiedniej techniki montażu, która polega na wykorzystaniu systemu podwieszanych sufitów. Uzyskując przestrzenny sufit, zyskujesz dodatkowy efekt wizualny, który podkreśla naturalność oświetlenia tego typu.

Aby wykonać gwiezdne niebo, potrzebujesz gwiezdny panel na sufit, który możesz samodzielnie zaprojektować online i zamówić w sklepie. Rozwiązanie to wykorzystuje wiązkę kabli światłowodowych, do których mocuje się specjalne generatory światła LED, które mogą emitować światło w różnych odcieniach. Pozwala to uzyskać spektakularne efekty wizualne i nadać każdemu wnętrzu indywidualnego stylu.

/Artykuł sponsorowany/