Strona główna Sport Inne „Szóstka” zaprasza do klas sportowych o profilach piłkarskim i siatkarskim

„Szóstka” zaprasza do klas sportowych o profilach piłkarskim i siatkarskim

0

Kolejną świdnicką placówką edukacyjną, która zaprasza do tworzonych właśnie klas o profilu sportowym jest Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego. Tradycyjnie na rok szkolny 2021/2022 planowanie jest otworzenie klas czwartych o profilach piłka nożna chłopców i siatkówka dziewcząt.

Lubisz ćwiczyć i rywalizować? Chcesz poprawić swoje umiejętności sportowe? Zapisz się do klasy sportowej – zachęca Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego mieszczącą się przy ulicy Wodnej w Świdnicy. Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.sp6swidnica.edupage.org oraz w sekretariacie szkoły – nr telefonu: 74 852 05 85.

W ostatnich dniach pisaliśmy również o możliwości zapisów do klasy pływackiej w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy – https://swidnica24.pl/2021/02/moze-plywanie-rusza-nabor-do-klasy-o-profilu-plywackim-w-sp-4/, a wszystkie placówki chętne do ogłoszenia informacji o naborze do swoich szkół i klas o profilu sportowym, portal Swidnica24.pl zaprasza do kontaktu.

Poprzedni artykułMieszkaniec poskarżył się na prezydent Świdnicy. Prokuratura umorzyła, sąd nakazał wznowienie śledztwa
Następny artykułJakość wody w świdnickich kranach. Radny skarży się na większą twardość, prezes wodociągów odpowiada