Strona główna Sport Inne Pokaz siły w Łagiewnikach

Pokaz siły w Łagiewnikach

0

Świetny start w Mistrzostwach Dolnego Śląska 2021 w judo zanotowali reprezentanci UKS-u Judo Świdnica. Nasi fighterzy wyjechali w sobotę, 20 lutego z Łagiewnik z workiem medali!

W kategoriach wiekowych dzieci starszych, młodzików i juniorów młodszych złote medale wywalczyli: Urszula Janusz (57 kg), Stanisław Romanik (55 kg), Natalia Sroka (52 kg) i Tytus Tomkiewicz (55 kg). Srebrne medale podczas naszego wojewódzkiego czempionatu do swojego dorobku dorzucili: Grzegorz Pawłowski (66 kg) oraz Antoni Mizura (35 kg), a z brązowymi krążkami rywalizację ukończyli: Antoni Romanik (55 kg), Maksym Kot (50 kg), Joanna Malinowska (63 kg), Maciej Kot (90 kg) i Kamil Bieżyński (60 kg). Wysoką piątą pozycję wywalczył ponadto Jędrzej Czapliński. – Potencjał jest, trenujemy dalej. Serdecznie gratulujemy uzyskanych rezultatów – przekazuje trener świdnickich judoków, Bartłomiej Zamęcki.

Poprzedni artykułProgram „Czyste powietrze”. Świdniczanie mogą składać wnioski w magistracie