Strona główna Wydarzenia Żarów Kulturalnie i sportowo na Dzień Kobiet

Kulturalnie i sportowo na Dzień Kobiet

0

Zbliża się Dzień Kobiet. Z tej okazji Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza wszystkie panie, bez względu na wiek, do wiosennych aktywności.

Dla pań przygotowano m.in. szkolenie z samoobrony (zdjęcie archiwalne)

Świętować zaczynamy już 6 marca (sobota) o godzinie 9.00 w izbie historycznej. Na prelekcję oraz spacer historyczny po Żarowie zaprasza Bogdan Mucha. 7 marca (niedziela) startujemy o 10.00 na żarowskim basenie, gdzie instruktor aerobiku Pani Joanna pokaże nam jak efektywnie spalać kalorie w wodzie (wstęp tylko 5 zł, obowiązują zapisy). Kto jest dobry w rzucaniu do celu? O 11.00 jest szansa zostać mistrzem żarowskiego Bulodromu. Na I Otwarte Kobiece Mistrzostwa zaprasza Uniwersytet Trzeciego Wieku. Punktualnie o 13.00 porwie nas Marzena Maziak i jej niezawodny team. Gorące rytmy zumby wprowadzą nas w iście wiosenny nastrój. Godzina 15.00 to idealny czas na poobiedni spacer Nordic Walking. Wyciągnijcie kijki z szafy i ruszajcie z nami w poszukiwaniu wiosny. O 16.00 zadbajcie z nami o swoje bezpieczeństwo. Na bezpłatne szkolenie samoobrony zaprasza Kickboxing Fighter Żarów – wyliczają przedstawiciele żarowskiego GCKiS.

Zadbaj z nami o formę na Dzień Kobiet! Przypominamy, że działamy w pełnym reżimie sanitarnym. Prosimy o zachowanie odległości oraz o zasłanianie ust i nosa – dodają pracownicy Centrum.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułPróba generalna na piątkę, niezły prognostyk przed startem rundy wiosennej [FOTO]
Następny artykułWalka o obwodnicę Świdnicy trwa już 20 lat. Samorządowcy chcą zająć się projektem południowego obejścia miasta