Strona główna Wydarzenia Żarów Żarów szykuje się do 29. finału WOŚP. Trwa przyjmowanie fantów na licytację

Żarów szykuje się do 29. finału WOŚP. Trwa przyjmowanie fantów na licytację

0

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. – Mimo, że tegoroczna edycja będzie zupełnie inna niż te które pamiętamy z poprzednich lat, to jesteśmy pewni, że Żarów zagra z tą samą mocą – zaznaczają przedstawiciele Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

W sobotę, 30 stycznia Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Rada Rodziców SP Żarów zaprasza na Targowisko Miejskie w Żarowie. Będą tam czekały na Was stoiska z ciastami oraz kiermasz prac wykonanych przez dzieci SP Żarów „Serce dla Serca”. W dniu finału, 31 stycznia o godzinie 17.00 zapraszamy do udziału w aukcji online. Aukcja będzie transmitowana na fanpage Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Szczegóły i zasady dotyczące aukcji podamy w następnym tygodniu – informują pracownicy GCKiS Żarów.

Nadal zbieramy gadżety i vouchery na niedzielną aukcję. Wszystkich, którzy chcieliby w ten sposób wspomóc WOŚP proszeni są o przynoszenie gadżetów do GCKiS w Żarowie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 74 858 07 53.

/GCKiS Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułPonad 100 tysięcy złotych na rozbiórkę. Nie było zagrożenia ani nakazu nadzoru budowlanego
Następny artykułCo zrobić, jeśli doszło do zatrzaśnięcia kluczyków w aucie?