Strona główna Artykuł sponsorowany Co zrobić, jeśli doszło do zatrzaśnięcia kluczyków w aucie?

Co zrobić, jeśli doszło do zatrzaśnięcia kluczyków w aucie?

0

Jak można poradzić sobie z zatrzaśniętymi drzwiami w aucie? Kiedy dojdzie do takiej sytuacji, z pewnością pojawi się sporo pomysłów, bardziej lub mniej kreatywnych… Najczęściej poszkodowane osoby decydują się na wybicie szyby w aucie albo chcą kombinować przy zamku samochodowym za pomocą podręcznych przedmiotów. Jednak, jak wynika z doświadczenia ślusarzy z Łodzi, to nie są dobre sposoby. Zamiast nich specjaliści proponują awaryjne otwieranie samochodu wykonane przez kompetentnego technika.

Czy warto samemu radzić sobie z zatrzaśniętymi kluczami w aucie?

Oczywiście każda osoba jest inna i każdy ma inny zakres możliwości oraz umiejętności. Jednak w większości przypadków kierowca, któremu przypadkowo zatrzasnęły się kluczyki w samochodzie, będzie poddany działaniu niemałego stresu. Ten, jak wiadomo, znacząco utrudnia podejmowanie racjonalnych decyzji. Ponadto niewiele osób posiada faktyczne umiejętności ślusarskie czy zna się na tyle dobrze na mechanizmach zamkowych, żeby w stresie, za pomocą podręcznych elementów poradzić sobie z zablokowanym mechanizmem bez żadnego szwanku dla niego. Wiele z takich samodzielnych prób kończy się całkiem poważnymi konsekwencjami. Mowa tutaj o zarysowanej karoserii, którą trzeba będzie naprawić, czy wcześniej wspomnianej wybitej szybie – chyba każdy jest w stanie sobie wyobrazić, że to rozwiązanie jest bardzo kosztowne w naprawie i pociąga za sobą niepotrzebne problemy. Tymczasem można ich uniknąć, od początku decydując się na fachowe rozwiązanie proponowane przez profesjonalnych ślusarzy z Łodzi. Realizują oni awaryjne otwieranie samochodu praktycznie każdego dnia, a dzięki kompetencjom i doświadczeniu mogą poszczycić się wieloma sprawnie rozwiązanymi problemami z zamkiem, bez uszkodzeń i bez żadnych strat.

Kompetentna pomoc ślusarska ze strony Pogotowia zamkowego

Otwieranie zamków samochodowych jest jedną z częściej zlecanych usług ślusarskich w Łodzi, chociaż nie jest też jedyną. Podobnym do tego zadaniem, które cechuje równie duży stopień pilności, jest awaryjne otwieranie drzwi w mieszkaniach czy firmach. Chociaż mechanizmy w zamkach do drzwi domowych czy biurowych są inne niż te w samochodach, to jednak pojawiają się pewne cechy wspólne realizacji obu zadań. Należy do nich czas, ponieważ zarówno w przypadku zatrzaśnięcia kluczy w aucie, jak i w domu, trzeba działać niezwłocznie. Nie można tutaj pozwolić sobie na odłożenie realizacji tego zadania w czasie, ponieważ nierzadko drzwi samochodowe czy mieszkaniowe pozostają zablokowane od zewnątrz, przez co kierowca i pasażerowie czy też domownicy nie mogą wejść do środka. Jeśli taka sytuacja przydarzy się w nocy, problem robi się tym większy. Najlepiej wtedy skorzystać z usług Pogotowia ślusarskiego, które wykonuje awaryjne otwieranie zamków 24 godziny na dobę. W Łodzi taką dyspozycyjność wykazują ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym. Korzystając z kompetencji wysoko wykwalifikowanych techników, oferujących pomoc ślusarską 7 dni w tygodniu, przez całą dobę, można szybko rozwiązać problem z zablokowanym zamkiem samochodowym.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŻarów szykuje się do 29. finału WOŚP. Trwa przyjmowanie fantów na licytację
Następny artykułBlisko 7 tys. nowych zakażeń w kraju. Jaka sytuacja w powiecie świdnickim?