Strona główna Sport Pływanie Szlifowali formę w Wałczu, teraz trenują w Świebodzicach

Szlifowali formę w Wałczu, teraz trenują w Świebodzicach

0

Mimo trudnego okresu dla sportu i wszelakich obostrzeń z którymi na co dzień zawodniczki i zawodnicy się spotykają, niezwykle pracowicie do sezonu 2021 szykują się przedstawiciele Klubu Sportowego Rekin Świebodzice. Za naszymi pływakami ośmiodniowy obóz sportowy w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, a obecnie „Rekiny” uczestniczą w codziennych zajęciach w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach.

Udział w zgrupowaniu w Wałczu wzięła ponad 30-osobowa grupa pływaków Rekina Świebodzice. Oprócz codziennych treningów na pływalni, odbywały się także zajęcia ogólnorozwojowe w sali gimnastycznej, czy zajęcia wzmacniające na siłowni. Uczestnicy pracowali także nad gibkością w sali fitness, ćwiczyli na ergometrach wioślarskich, czy brali udział w licznych wycieczkach pieszych. Świebodziczanie ćwiczyli pod czujnym okiem trenerów Krzysztofa Winiarczyka, Jacka Rapczyńskiego, Daniela Rapczyńskiego i Agnieszki Gajdowskiej. Obecnie „Rekiny” przygotowują się do pierwszej części sezonu na swoim obiekcie w Świebodzicach, trenując od poniedziałku do piątku.

/MDvR/

Poprzedni artykułBędą nowe nasadzenia i kwietna łąka, ale też wycinka drzew. Ruszył kolejny etap prac w Parku Młodzieżowym [FOTO]
Następny artykułKolejna zmiana terminu, padło ostatecznie na marzec