Strona główna Artykuł sponsorowany Szeregówki Radomierzyce. Domy pod Wrocławiem tanie w utrzymaniu

Szeregówki Radomierzyce. Domy pod Wrocławiem tanie w utrzymaniu

0

Gdzie są zlokalizowane Radomierzyce? Bezpośrednio przy Ołtaszynie, czyli przy południowej części Wrocławia. Co różni Radomierzyce od Ołtaszyna? Mieszkańcy jednych i drugich terenów mogą korzystać z tej samej komunikacji miejskiej. Samochodem też dojadą do centrum miasta w nieco ponad 20 minut. Różnica polega na atrakcyjności. 

Szeregówki Radomierzyce. Perfekcyjna lokalizacja dla miłośników natury
Radomierzyce są położone wśród terenów zielonych, o jakich mieszkańcy ścisłego centrum Wrocławia mogą jedynie pomarzyć. Kolorytu tej okolicy dodaje Zielony Klin Południa Wrocławia. Są to niezagospodarowane tereny, które od lat zapewniają miastu napływ świeżego powietrza. Okoliczni aktywiści walczą o to, by na tym obszarze stworzyć park, a ich projekt zyskał przychylność władz Wrocławia. Jednak już teraz, bez żadnych wielkich działań, można tu korzystać z ogromnych terenów spacerowych, wybrać się na długą wyprawę na rowerze lub zapoznać się z końmi w pobliskiej stadninie.

Właśnie w tym miejscu powstaje osiedle Zielone Południe, które buduje wrocławski deweloper Blockpol. Inwestycja perfekcyjnie wpisuje się w oczekiwania współczesnych nabywców. I to nie tylko tych, którzy chcieliby osiąść tutaj na stałe. Także tych, którym zależy na korzystnym ulokowaniu swojego kapitału w nieruchomościach.

Jakie nieruchomości znajdują się na osiedlu domów szeregowych pod Wrocławiem?
Szeregówki w Radomierzycach mają powierzchnię niespełna 85 m2. Już samo to plasuje je bardzo wysoko w rankingach nieruchomości. Jak się bowiem okazuje, wrocławianie coraz mniej chętnie kupują domy o metrażu większym niż 120 m2. Najchętniej inwestują zaś w te, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 100 m2.

Powód? Takie domy są tańsze w utrzymaniu. I zdecydowanie łatwiej utrzymać je w porządku. Na osiedlu znalazły się też domy w zabudowie bliźniaczej o wielkości 115 m2, które są świetną alternatywą dla większych rodzin.

Jeśli do najbardziej pożądanego metrażu dodać rewelacyjne rozplanowanie pomieszczeń, otrzymujemy prawdziwą perełkę inwestycyjną. W każdym domu w Radomierzycach znalazło się miejsce na salon, oddzielną kuchnię, dwie łazienki i trzy lub cztery pokoje prócz tego. Nietrudno wyobrazić sobie organizację codziennego życia w takiej przestrzeni.

Domy w zabudowie szeregowej są tańsze w utrzymaniu, niż wrocławskie mieszkania
Już sama konstrukcja domów chroni przyszłych mieszkańców przed zbędnymi wydatkami. Boczne ściany w segmentach szeregowych są chronione przez sąsiednie zabudowania. Nie mówiąc już o tym, że kupując dom, płacisz nie tylko za budynek, ale również za ziemię. To naturalne, że chcesz mieć własny ogródek. W praktyce okazuje się jednak, że niewielka działka w zupełności wystarcza. Zwłaszcza gdy urządzisz ją zgodnie z własnymi potrzebami, a blisko domu masz łatwy dostęp do dzikiej przyrody.

By zmniejszyć koszty ogrzewania, projektanci Zielonego Południa poszli o krok dalej. W domach zainstalowano system rekuperacji z pompą ciepła. Mieszkańcy o każdej porze roku będą więc oddychać czystym powietrzem. A do tego instalacja odzyska część powietrza zużytego, a już ogrzanego. I wpuści je w obieg ponownie po przefiltrowaniu.

Inwestycja ściąga spore grono zainteresowanych. Sprawdź ją jeszcze na etapie budowy!
Szeregówki w Radomierzycach można oglądać już teraz. W tym momencie trzeba będzie skorzystać z planów i wyobraźni, by zobrazować sobie ostateczny rezultat. Jednak właśnie teraz masz szansę na zarezerwowanie wymarzonego domu, nim ubiegnie Cię ktoś inny. Zadzwoń więc do biura sprzedaży i zapytaj o szczegóły oferty.

/Artykuł sponsorowany/