Kotki przypadkiem znalezione w środku lasu szukają domu. Były zmarznięte, wygłodzone i wycieńczone. Same na pewno tam nie trafiły.
Są oswojone, przyjazne, odnajdują się w domu i załatwiają do kuwety. Mają po ok. 3 miesiące. Dwa od razu trafiły do domów na stałe, a dwa Loluś (czarny) i Tosia ( bura ) znalazły się tymczasowo u dobrych ludzi, którzy je znaleźli i zgłosili. Są po wizycie weterynaryjnej. Loluś ma rany na brzuszku (prawdopodobnie od kopnięcia lub uderzenia) i jest w trakcie leczenia. Kociaki wyglądają na bardzo zżyte, przytulają się do siebie, dlatego mile widziana adopcja w dwupaku, ale niekoniecznie. Tel. kontaktowy 600 198 995.
/TOZ Świdnica/









![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)