Strona główna 112 Narkotyki trzymał w pufie

Narkotyki trzymał w pufie

0

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie substancji psychotropowych i środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę, z których można by uzyskać blisko 360 porcji handlowych narkotyków.

Fot. KPP w Świdnicy

Podczas przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w pufie woreczki strunowe z zawartością białego proszku i suszu w kolorze szaro-zielonym. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że zabezpieczona biała substancja to amfetamina, a susz szaro-zielony to marihuana.

Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 25-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty, teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/Źródło KPP w Świdnicy, opr. red./

Poprzedni artykułŁóżka dla hoteli – czym różnią się od zwyczajnych łóżek
Następny artykułNagroda za pomoc w odzyskaniu skradzionego Audi A5