Strona główna 0_Slider Moto Orkiestra pod przykrywką trwa!

Moto Orkiestra pod przykrywką trwa! [FOTO/VIDEO]

0

Świdnicy rajdowcy i fani sportów motorowych po raz kolejny pokazują wielkie serce i choć pod przykrywką to włączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nieoficjalnie Moto Orkiestra, a oficjalnie odbywające się tam zebranie gra do godziny 15:00 przy ulicy Rotmistrza Witolda Pileckiego i Kosynierów. 

Moto Orkiestra jest organizowana od sześciu lat. Z roku na rok bije swoje rekordy zebranych funduszów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku organizatorzy, mimo wielu komplikacji ponownie w rajdowy sposób zbierają pieniądze. Jednak nie do końca w takiej formie jak do tej pory. Z racji obowiązujących obostrzeń wydarzenie zmieniło swoją nazwę na zebrania członków stowarzyszenia G4 sport Club. Mimo tej drobnej zmiany reszta pozostaje taka sama – W tym roku tradycyjnie wozimy chętnych, liczy się dla nas każda złotówka. Jak do tej pory najciekawszymi fantami na licytację są: lot helikopterem od Skoda Centrum TMT Dzierżoniów, rejs wraz kolacją dla 2 lub 3 osób sześciometrową łodzią po Odrze od Portu Opon, a także wycieczka skitour-owa na Wielką Sowę dla 2 osób z użyciem całego sprzętu oraz opieką instruktora/ratownika GOPR. Poza tym naszym celem przede wszystkim jest dobra zabawa – dodaje Sebastian Sokołowski.

 29. Finał WOŚP, z którego zbiórki dedykowane będą wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Akcja trwa od 10:00 do godziny 15:00.

/Tekst i foto: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułPonad 4 tys. nowych zakażeń w kraju. Jaka sytuacja w powiecie świdnickim?
Następny artykułJuż ponad 800 rodzin obdarowanych gminną wyprawką na powitanie najmłodszych mieszkańców