Strona główna Artykuł sponsorowany Indywidualny projekt na stroje piłkarskie dla dzieci

Indywidualny projekt na stroje piłkarskie dla dzieci

0

Każda piłkarska drużyna dziecięca podczas zamawiania nowych strojów piłkarskich dla dzieci ma dwie opcje – wybrać gotowy projekt z oferty producenta, lub zamówić autorski, niepowtarzalny komplet meczowy. Co zatem wybrać i gdzie zrealizować własne pomysły?

Projekty na zamówienie – tylko u producenta!
Nietrudno się domyślić, że indywidualne, unikalne stroje piłkarskie dla dzieci zamawia się u źródła, czyli bezpośrednio u producenta. Polska marka sportowa PEHA, poza szeroką ofertą gotowych już modeli strojów piłkarskich w wielu wariantach kolorystycznych, umożliwia drużynom realizację również własnych, wymyślonych projektów we własnych, wybranych barwach. Dzięki takiej usłudze, każda z drużyn może mieć pewność, że stroje piłkarskie, w których występuje są unikalne i niepowtarzalne.

Gotowy wzór – wiele opcjo kolorystycznych
Szybszą w realizacji i nieco tańszą opcją jest wybór gotowego wzoru na stroje piłkarskie dla dzieci. Z uwagi na szeroki wybór dostępnych wariantów graficznych i fakt, że każdy z nich występuje w kilku opcjach kolorystycznych, wybór pasującego do barw klubu/drużyny/szkoły modelu nie powinien nikomu sprawić trudności. Gotowe modele można dodatkowo spersonalizować nadrukowując na powierzchnię dzianiny wybrany wzór, napis, numer i logotyp. Personalizacja dodatkowo wpływa na wyjątkowość wybranego stroju piłkarskiego dla dzieci. Z pewnością żadna drużyna nie będzie miała tak samo spersonalizowanej koszulki – mimo wyboru tego samego modelu.

Indywidualne projekty na stroje piłkarskie dla dzieci to wspaniałe rozwiązanie dla drużyn szkolnych, klubów sportowych i amatorskich szkółek piłkarskich, Nowoczesne techniki sublimacji i dostęp do oferty producenta sprawiają, że każdy zespół może mieć swoje własne, unikalne stroje meczowe – bez względu na umiejętności sportowe i to na, jakim etapie treningów się znajduje. Co więcej, realizacja własnych pomysłów wcale nie wiąże się z bardzo dużym nakładem finansowym – indywidualne projekty są tylko nieznacznie droższe od gotowych wzorów.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułGdzie zaszczepić się przeciwko COVID-19? Jest lista miejsc
Następny artykułKoszulki siatkarskie na oficjalne mecze – jak powinny wyglądać?