Strona główna Sport Siatkówka Będzie jednak zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny!

Będzie jednak zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny!

0

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że pierwszy trener seniorek siatkarskiego MKS-u IgnerHome Volley Świdnica, Mateusz Dąbrowski będzie mógł za zgodą Zarządu klubu łączyć funkcję szkoleniowca biało-zielonych z posadą statystyka w drużynie #Volley’a Wrocław, występującej w rozgrywkach Tauron Ligi. Tak się jednak nie stanie, dziś za porozumieniem stron rozwiązana została umowa z dotychczasowym pierwszym trenerem naszych drugoligowych seniorek.

Stanowisko Zarządu klubu MKS IgnerHome Volley Świdnica:
Informujemy, że z dniem 22.01.2021 klub postanawia zakończyć współpracę na mocy porozumienia stron z trenerem pierwszego zespołu Panem Mateuszem Dąbrowskim. Po długich naradach w ostatnich dniach wspólnie ustaliliśmy, że łączenie dwóch zadań z jednego pola nie będzie działać z korzyścią dla obu stron. Z tego miejsca pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę trenerską Mateuszowi. Praca oraz zaangażowanie w powierzone zadania doprowadziła cały zespół do miejsca, w którym aktualnie jesteśmy. Jednocześnie cieszmy się i gratulujemy z przyjęcia posady w sztabie trenerskim zespołu występującego w najwyższe klasie rozgrywkowej w Polsce. Życzymy sukcesów i do zobaczenia na sportowych parkietach w całym kraju. Jednocześnie informujemy, że stanowisko pierwszego trenera w sezonie 2020/2021 obejmie doskonale znany świdnickiej publiczności dotychczasowy drugi trener zespołu Pan Wojciech Ząbek.

Siatkarska machina nie zwalnia tempa, a już w sobotę, 23 stycznia odbędzie się kolejna batalia o punkty. Po dwóch porażkach z rzędu z Łaskovią Łask i Chełmcem Wodociągi Wałbrzych, świdniczanki mają chrapkę na powrót na zwycięską ścieżkę. O godz. 15.00 w hali na Pionierów podejmiemy UKS Jedynkę Siewierz. Zadanie nie będzie należało jednak do łatwych bowiem trzecie w stawce zawodniczki Volley’a zagrają z czwartą siłą tabeli. Organizatorzy zapraszają tradycyjnie na relację LIVE z tego interesująco zapowiadającego się spotkania.

/MDvR/

Poprzedni artykułNiemal 90 pytań do przebudowy basenu letniego. Za tydzień mamy poznać firmy zainteresowane wykonaniem prac
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Prądzyńskiego