Strona główna Wydarzenia Żarów 29. finał WOŚP w Żarowie. Orkiestrowy kiermasz z ciastami i rękodziełem

29. finał WOŚP w Żarowie. Orkiestrowy kiermasz z ciastami i rękodziełem [FOTO]

0

Pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorów i w sobotę na żarowskim targowisku można było nabyć pyszne ciasta upieczone przez panie z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Na stanowisku sztabu WOŚP Żarów młodzież zachęcała do kupienia prac przygotowanych przez uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie, okolicznościowych kartek wykonanych w ramach akcji „Serce dla Serca” oraz ciast i rogalików upieczonych przez rodziców uczniów. Dochód ze sprzedaży zasili Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W niedzielę, podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, żarowski sztab Orkiestry prowadzić będzie internetową aukcję, która rozpocznie się o godzinie 17.00. Licytacje będą transmitowane na Facebooku Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, Gminy Żarów, Halo Żarów i Sztabu WOŚP Żarów. Prowadzący będą prezentować podarowane przez darczyńców gadżety i vouchery. Chętni do licytowania będą mogli zgłaszać swoje oferty wyłącznie telefonicznie, korzystając z numerów telefonów: 531 269 750, 537 531 610, 530 266 021.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułŚwidniczanie górą! Koszykarze wygrali z liderem grupy B! [FOTO]
Następny artykułOdszedł Jan Górski