Strona główna Wydarzenia Świdnica Wybrali najpiękniej przystrojone i oświetlone domy oraz balkony

Wybrali najpiękniej przystrojone i oświetlone domy oraz balkony

1

Urząd Miejski w Świdnicy przyznał nagrody w konkursie na najpiękniej przystrojone i oświetlone domy oraz balkony.

W tym roku do konkursu wpłynęło 18 zgłoszeń – 9 w kategorii domy oraz 9 w kategorii balkony. – Cieszy nas, że w tym szczególnym czasie tak liczne były zgłoszenia. Jak co roku komisja miała duży dylemat, komu przyznać nagrody – dekoracje prezentowały się wspaniale. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział – mówi Jacek Piekunko, dyrektor wydziału promocji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące dekoracje:

w kategorii domów:

  • I miejsce: ul. Reja 12 – za stworzenie klimatycznej i estetycznej dekoracji domu i ogrodu. Nagroda: kupony premiowe Sodexo Pass o wartości 300 zł.
  • II miejsce: ul. gen. Sikorskiego 5 – za estetykę, kolorystykę i pomysłowość rozmieszczenia oświetlenia na kamienicy oraz wkład pracy. Nagroda: kupony premiowe Sodexo Pass o wartości 200 zł.
  • III miejsca: ul. Leśna 3 – za estetyczną dekorację budynku, ul. Serbska 66 – za estetyczną dekorację i ogrodu. Nagrody: kupony premiowe Sodexo Pass o wartości 100 zł
  • Wyróżnienia: ul. Przyjaźni 9BA/1, ul. Serbska 7g/2. Nagrody: kupony premiowe Sodexo Pass o wartości 50 zł

w kategorii balkonów:

  • I miejsce: ul. Zamenhofa 29/7 – za estetykę, kolorystykę i pomysłowość rozmieszczenia oświetlenia okna i balkonu oraz wkład pracy. Nagroda: kupon premiowy Sodexo Pass o wartości 300 zł.
  • II miejsce: pl. Grunwaldzki 4/18 – za estetyczną i stylową dekorację balkonu. Nagroda: kupon premiowy Sodexo Pass o wartości 200 zł.
  • III miejsce: ul. Franciszkańska 11/5 – za stworzenie klimatycznej i estetycznej dekoracji. Nagroda: kupon premiowy Sodexo Pass o wartości 100 zł.
  • Wyróżnienia: ul. Kilińskiego 21/10, ul. Wróblewskiego 17/9. Nagrody: kupony premiowe Sodexo Pass o wartości 50 zł.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułPomnik księcia Bolka II ma stanąć na skwerze Kaczyńskiego. Decyzja radnych umożliwi ogłoszenie konkursu na projekt monumentu
Następny artykuł80-latek spędził siedem godzin w karetce, zmarł krótko po przyjęciu do szpitala. Wszczęto postępowanie wyjaśniające oraz kontrolę