Strona główna Artykuł sponsorowany Wałbrzyska strefa z nowym wiceprezesem

Wałbrzyska strefa z nowym wiceprezesem

0

Dr inż. Paweł Kurtasz został nowym wiceprezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Dryndę, który w listopadzie objął funkcję kierowniczą w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii.

Paweł Kurtasz ukończył studia magisterskie na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej, gdzie w 2011 roku uzyskał również stopień doktora nauk technicznych. Jest także absolwentem studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA), prowadzonych przez Akademię Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Przed objęciem funkcji wiceprezesa wałbrzyskiej strefy kierował jej spółką córką – INVEST-PARK DEVELOPMENT, która za jego kadencji osiągnęła najlepsze w swojej historii wyniki finansowe. W latach 2013-2019 pełnił z kolei funkcję prezesa spółki BSSTC.PL, która zajmuje się systemami bezpieczeństwa ruchu lotniczego i drogowego oraz teleinformatycznymi.

Paweł Kurtasz został powołany na stanowisko wiceprezesa przez Radę Nadzorczą wałbrzyskiej strefy w wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego.  Uzupełnił tym samym zarząd IX kadencji spółki, w którego skład wchodzą prezes Artur Siennicki oraz wiceprezes Kamil Zieliński.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” obejmuje swoim zasięgiem blisko 30 powiatów w województwach dolnośląskim, opolskim i wielkopolskim. Działa w niej blisko 270 inwestorów, którzy zatrudniają łącznie około 65 tys. pracowników.

/Informacja WSSE Invest Park/

Poprzedni artykułMniej wyjazdów, ale trzeba być czujnym! Strażacy przypominają o groźnym tlenku węgla
Następny artykułOdnowiony zegar reklamuje miasto i partnerów