Strona główna 0_Slider Prezenty dla Mikołaja

Prezenty dla Mikołaja [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Mikołajów obdarowujących dzieci nie brakuje w rodzinach i wśród bliskich. Z pewnością na dzisiejsze mikołajkowe święto – tak uwielbiane przez dzieci – przyszykowali moc prezentów. Nie zapomnieliśmy o ich cennej i przynoszącej mnóstwo radości pracy i z myślą właśnie o naszych Mikołajach zorganizowaliśmy konkurs z nagrodami. Kto otrzymał upominki?

Nasi Mikołajowie bywają bardzo skromni i najczęściej nie przychodzą z podarkami osobiście lub pozostawiają je niezauważeni. Nierzadko też ukrywają swoją tożsamości pod postaciami mikołajowych pomocników. Podobno, jak wskazuje tradycja – lubią, gdy zostawi się dla nich pyszne ciasteczka i mleko. A może ucieszą się też z pożytecznych w obdarowywaniu prezentów?

W naszym konkursie można było wygrać pomocne w pracy Mikołajów i planowaniu rozdawania prezentów w kolejnym roku wyjątkowe kalendarze portalu Świdnica24 – zarówno ścienne z piękną panoramą Świdnicy, mogące stać się także ozdobą mieszkania, a także podręczne terminarze w formacie A5 wraz z długopisem z logo portalu Świdnica24.

By wziąć udział w zabawie i otrzymać prezenty dla Mikołaja należało odpowiedzieć na pytanie: Gdzie najczęściej zostawia prezenty św. Mikołaj? W skarpetach, w butach, na parapecie czy pod choinką. Mikołaj, jak wskazywali Czytelnicy, w wielu miejscach zostawia prezenty dla dzieci. Najczęściej pociechy znajdują podarunki także pod poduszką i z pewnością wymaga to od Mikołaja niemałego wysiłku. Upominki w postaci kalendarzy trójdzielnych otrzymują: Marzena Kałwak, Cecylia Słowińska, Tadeusz Rakowski, Agnieszka Tomczyk, Monika Wlazło oraz Karolina Ślęzak. Terminarze z długopisem portalu Świdnica24 wygrali: Sylwia Pawlak, Aleksandra Sikora, Krzysztof Kowalski, Ewelina Krzysztof, Brygida Lurka, oraz Alicja Andracka-Oleszek. Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie odpowiedzi, ale też wspomnienia. Jeszcze będzie można wygrać nasze wyjątkowe kalendarze. Śledźcie naszą stronę i facebook’a. Wkrótce ogłosimy kolejny konkurs!

/red./

Poprzedni artykułSportowych emocji i uśmiechów było co niemiara… [FOTO]
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Westerplatte