Strona główna Artykuł sponsorowany Nowy wymiar badania wzroku

Nowy wymiar badania wzroku

0

Salon optyczny Glass w Świdnicy zaprasza na badanie wzroku w przełomowej technologii DNEye® PRO.

Precyzyjny pomiar oka w technologii 3D umożliwia indywidualną analizę układu wzrokowego pacjenta.

W ciągu kilku chwil otrzymujemy obszerną informację nie tylko o wadzie wzroku, jak ma to miejsce podczas klasycznego komputerowego badania, ale również na temat wielkości źrenic i ich reakcji na światło, budowy rogówki, akomodacji oka i powstających w nim aberracji. Wynik pozwala również na stwierdzenie, czy w oku zaczynają się zmiany związane z zaćmą – mówi właścicielka salonu Maria Kwiatkowska.

Jako jedyna firma na lokalnym rynku jesteśmy w stanie wykonać okulary korekcyjne z precyzją, jaka nie jest dostępna w konwencjonalnej technologii. Przy współpracy z firmą Rodenstock, projektując zarówno szkła jednoogniskowe, jak i progresywne, uwzględniamy biometryczny model oka – wyjaśnia Maria Kwiatkowska.

Każda osoba i każda para oczu to indywidualne potrzeby, styl pracy, przyzwyczajenia, dlatego też szkła projektujemy indywidualnie, w oparciu o wynik badania w technologii DNEye® PRO. Dzięki temu również osoby z astygmatyzmem, czy noszące szkła progresywne odczuwają zauważalnie lepszy komfort widzenia i użytkowania okularów – dodaje właścicielka salonu.

Glass zaprasza do gabinetu!

Rejestracja telefoniczna lub przez Facebook/Instagram.

W związku z obecną sytuacją badanie wzroku przeprowadzane jest w bezpiecznych warunkach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

GLASS nowoczesne salony optyczne
Świdnica
ul. Długa 1
tel. 780 058 716
mail: [email protected]
Facebook: GLASSoptyk
Instagram: glassoptyk

Dzierżoniów
Rynek 32
tel. 780 058 717
mail: [email protected]

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCo z tą zimą? [FOTO]
Następny artykułWyjątkowe choinki i świąteczne ozdoby czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]