Strona główna Sport Pływanie Mikołajkowe zawody pływackie w Żarowie

Mikołajkowe zawody pływackie w Żarowie

0

Na najbliższy piątek i sobotę (5-6 grudnia) zaplanowano w Żarowie „Mikołajkowe zawody pływackie”. – Nieważne czy jesteś zawodnikiem klubu pływackiego, nieważne czy przygotowujesz się do zawodów, w „Mikołajkowych zawodach pływackich” może wziąć udział każdy miłośnik pływania – czytamy w komunikacie.

Zawody zaplanowano w piątek od 8:00 do 20:00 i w sobotę od 8:00 do 16:00. – Przed wejściem na pływalnię deklarujesz udział w zawodach, podpisujesz stosowne dokumenty (regulamin, RODO). Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią musisz na zawodach pojawić się z prawnym opiekunem. Podejmujesz wyzwanie i tylko od ciebie zależy w jakim czasie i ile długości przepłyniesz. Zapraszamy do rywalizacji w duchu fair play – zachęcają organizatorzy.

Szczegóły oraz regulamin zawodów znajdziesz na stronie internetowej https://centrum.zarow.pl/basen/

REGULAMIN  – MIKOŁAJKOWE PŁYWANIE DLA KAŻDEGO (Żarów, 4-5 grudnia 2020)

1. Organizatorem Mikołajkowego pływania dla każdego jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

2. Celem imprezy jest popularyzowanie pływania oraz zachowań sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi człowieka, jego samopoczucia i dobrej kondycji.

3. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. Pierwsza rozpocznie się 4 grudnia 2020 r. o godzinie 8:00 i potrwa do 20.00. Druga część zmagań została zaplanowana na dzień 5 grudnia i rozpocznie się o godzinie 8.00 i potrwa do godziny 16.00.

4. Zapisy do udziału w wydarzeniu prowadzone będą w dniu zawodów w recepcji basenu. Każdy uczestnik pływa przez dowolny czas, pokonując jak największą ilość długości basenu.
Opłatę za wykorzystany czas na basenie uczestnik płaci zgodnie z obowiązującym cennikiem krytej pływalni w Żarowie.

5. Każdy z uczestników imprezy przy wejściu do Pływalni musi wypełnić oświadczenie o zapoznaniu się z niniejszym regulaminem, regulaminem żarowskiego basenu oraz o stanie zdrowia pozwalającym na udział w zawodach i wynikających z tego konsekwencji. Impreza nie jest ubezpieczona od następstw nieszczęśliwych wypadków. Każda osoba startuje na własną odpowiedzialność. Organizator nie zapewnia opieki medycznej.

ó. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w imprezie pod warunkiem obecności na Pływalni rodzica lub prawnego opiekuna, który podpisuje oświadczenie obok podpisu dziecka.

7. Basen Żarów zapewnia stałą obecność ratowników wodnych.

8. Wydarzenie odbywa się bez udziału publiczności i w pełnym reżimie sanitarnym.

9. Każdy uczestnik we własnym zakresie liczy przepłynięty dystans, a wynik podaje na recepcji basenu.

10. Na jednym torze mogą znajdować się maksymalnie dwie osoby pływające.

11. Organizator sporządza protokół zawodów, zawierający informację o ilości długości przepłyniętych przez poszczególnych uczestników.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

13. Na stronie internetowej www.centrum.zarow.pl ukażą się wyniki, Najlepsza kobieta, mężczyzna oraz dziecko do lat 15 otrzymają nagrody rzeczowe.

/UM Żarów/

Poprzedni artykułLekarz świdnickiego pogotowia stanie przed sądem pod zarzutem nieudzielenia pomocy
Następny artykułBiskup świdnicki zachęca do modlitwy za chorych. Mówi do osób ściśniętych jak śledzie w beczce