Strona główna Artykuł sponsorowany Kolorowe męskie skarpetki pod choinkę

Kolorowe męskie skarpetki pod choinkę

0

Czy Twój chłopak chciałby chodzić w kolorowych, świątecznych skarpetkach? Najpewniej nie, ale jeśli dostanie je od Ciebie i zauroczy się ich niebanalnym designem, powinien szybko zmienić zdanie.

We wzory i wyraziste kolory!
Prezenty gwiazdkowe czas zacząć kupować, dlatego nie zostawiaj tej przyjemności na ostatnią chwilę. Unikniesz tłumów i rozczarowania, że to, czego chcesz, już nie będzie. Bynajmniej do czasu Świąt. Wystarczy zasiąść wygodnie w fotelu w zaciszu swojego pokoju i wybrać się na wirtualne zakupy, aby wybrać unikalny prezent dla chłopaka.

Skarpetki świąteczne mogą się podobać
Skarpety w mikołajki, renifery i śnieżynki – mnóstwo wzorów, kolorów i dużo dobrej zabawy podczas wybierania. Jeśli wiesz, że taki wzór na pewno nie przejdzie, postaw na bardziej uniwersalne skarpetki. Skarpetki na prezent dla niego mogą być w kratę, romby, paski czy koła, byle kolory odwzorowywały świąteczną atmosferę.

Prezent dla niego na Święta w postaci kolorowych, mięciutkich skarpetek jest bardzo dobry, Oczywiście dobrze by było, jak byś dorzuciła do upominku kilka smakołyków. Włóż je np. do skarpetki, a wtedy niespodzianka będzie jeszcze większa. Prezent dla niego w takim wydaniu powinien na długo pozostać w jego pamięci.

Oprócz słodyczy warto dorzucić do skarpetek świąteczny pendrive lub nowy pokrowiec na smartfona. Pomysłów na wypełnienie skarpetek jest mnóstwo. Zastanów się, co on lubi i czego mu aktualnie brakuje. Kubek z waszym zdjęciem czy poduszka również mogą być udanym dodatkiem do kolorowych skarpetek.

Jak oryginalnie zapakować skarpetki?
Jeśli chcesz, aby twój prezent dla chłopaka pod choinkę, był wyjątkowy, zapakuj go od serca. Najlepiej sama zrób eleganckie opakowanie z celofanu czy sztywnego papieru. Możesz też wybrać świąteczny papier i kolorowe wstążki. Nie zaszkodzi przytwierdzić do opakowania liściku od Świętego Mikołaja.

Ciekawym rozwiązaniem może być też drewniane pudełko wykonane w technice decoupage. Do środka włóż trochę słomy i w centralnym miejscu umieść skarpety. Możesz wygrawerować kilka ciepłych słów na wieczku pudełka lub (i) włożyć bilet na wspólne wyjcie do kina. Pomysłów jest mnóstwo.

Pamiętaj, że największym prezentem dla Twojego chłopaka, będzie czas, jaki mu poświęcisz. Kolorowe skarpetki niech będę tylko słodkim dodatkiem i zapewnieniem, że o nim pamiętasz.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZgubiono zegarek
Następny artykułŚwiąteczne dary od uczniów trafiły do podopiecznych Domu Dziecka [FOTO]