Strona główna Artykuł sponsorowany Ciesz się zakupami online z Grupą Mo – odwiedź nowo powstały sklep

Ciesz się zakupami online z Grupą Mo – odwiedź nowo powstały sklep

0

Dziś trudno już wyobrazić sobie świat bez zakupów internetowych. To doskonałe udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić czas i sprawia, że nie musimy stać w kolejkach. W Internecie kwitnie sprzedaż nie tylko drobnych przedmiotów, ale również asortymentu o sporych gabarytach. Odpowiednia organizacja dowozu własnego lub korzystanie z firm kurierskich zapewnia klientom obsługę na najwyższym poziomie. Aby urządzić mieszkanie albo dom, zobacz, co oferuje nowo powstały sklep internetowy Grupy Mo. Dlaczego warto z niego skorzystać?

Jak się zaczęła historia Grupy Mo?
Nowo powstały sklep internetowy Grupy Mo powstał w efekcie wieloletniego rozwoju firmy, jako kolejny krok na drodze do sukcesu. Możliwe, że jeszcze nie wszyscy kojarzą, że Grupa Mo nie jest firmą działającą od niedawna. To marka, której korzenie sięgają 1995 roku, gdy w Poznaniu wystartowała pod nazwą Cermag Poznań Sp. z o.o. Szybko stała się synonimem solidności w kwestii dostarczania ceramiki łazienkowej, wanien, kabin prysznicowych, a także armatury oraz płytek. Rozwój firmy sprawił, że do asortymentu dokładano kolejne produkty. Do sprzedaży trafiły: ogrzewanie, oświetlenie, chemia budowlana, systemy elewacji i rekuperacji, tapety, fototapety. W asortymencie pojawiły się również materiały potrzebne do urządzenia ogrodu lub tarasu. Rozwój firmy zaowocował transformacją w latach 2017-2019, która poskutkowała zmianą nazwy marki. Grupa Mo stanowi nowoczesną odsłonę firmy, która stawia na dalszy rozwój. Dodawanie kolejnych produktów do asortymentu i otwarcie sklepu internetowego są kolejnymi krokami, aby coraz lepiej wpisywać się w świadomość klientów pod nową nazwą.

Zalety zakupów internetowych
Komfort zakupów internetowych jest nieoceniony. Oszczędzamy czas, który zabiera nam dojazd do sklepu stacjonarnego i poszukiwanie pożądanych produktów. Urządzanie dowolnego wnętrza bywa stresujące, dlatego warto zadbać o własną wygodę i zrobić zakupy przez Internet. Kilkoma kliknięciami dodamy do wirtualnego koszyka potrzebny asortyment. Poszukiwania produktów w sklepie internetowym Grupy Mo przebiegają wyjątkowo sprawnie. Wystarczy wejść na stronę https://sklepmo.pl/, a następnie rozwinąć daną kategorię lub wpisać w sklepową wyszukiwarkę produkt, którego szukamy. Korzystając ze sklepu internetowego, nie musimy się spieszyć, a określone rzeczy można ze sobą łatwo porównać, sprawdzając parametry i inne szczegóły opisów. Obsługa sklepu chętnie pomoże, jeżeli mamy dylematy dotyczące wyboru. Mniejsze rzeczy można odebrać z wybranego paczkomatu. Większe elementy wyposażenia dostarcza kurier. Towar można odebrać również w sklepie stacjonarnym Grupy Mo. Sklepy są zlokalizowane w Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Lesznie, Ostrowie Wielkopolskim i Kołobrzegu.

Czy warto robić zakupy w internetowym outlecie?
W sklepie Grupy Mo znajduje się zakładka z wyodrębnionym outletem, w którym znajdują się produkty w obniżonych cenach. Warto sprawdzać okazje, ponieważ towar jest tej samej jakości, co pozostały asortyment. Zakładka ułatwia jedynie znalezienie promocji, dzięki którym pomieszczenia można wyposażyć niższym kosztem.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNowa zieleń przed świdnickim magistratem posadzona [FOTO]
Następny artykułBetlejemskie Światło Pokoju dotarło do świdnickiej Straży Miejskiej