Strona główna Artykuł sponsorowany Akcesoria do okien dachowych – markizy, rolety, moskitiery

Akcesoria do okien dachowych – markizy, rolety, moskitiery

0

Okna dachowe VELUX zapewniają odpowiednią ilość naturalnego światła, zapobiegają stratom energii cieplnej i gwarantują wydajną wentylację. Aby jednak dodatkowo podnieść komfort wypoczynku na poddaszu, warto wyposażyć je w praktyczne akcesoria, takie jak markizy, rolety i moskitiery. Co można zyskać? Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej.

Markizy do okien dachowych – optymalna temperatura na poddaszu
Zbyt wysoka temperatura na poddaszu może skutecznie utrudniać wypoczynek. Aby zapobiec nagrzewaniu się wnętrz, warto zamontować markizy do okien dachowych VELUX, które zmniejszają ilość kumulowanego w pomieszczeniach ciepła nawet o 76 %. Wykonano je z blokującej promienie słoneczne tkaniny. W upalny dzień wystarczy opuścić markizę, by cieszyć się optymalną temperaturą na poddaszu. Nie trzeba przy tym rezygnować z widoków za oknem. Przezroczysta markiza nie ogranicza ich, zapewniając kontakt z otoczeniem. Zewnętrzne markizy do okien dachowych VELUX można zamontować samodzielnie. Są łatwe w obsłudze i niezwykle praktyczne. Zwłaszcza latem, gdy temperatura za oknem rośnie. Jesienią i zimą markiza pozostaje schowana pod oblachowaniem okna.

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne – kontrola nad ilością światła
Rolety na okna dachowe zapewnią kontrolę nad ilością wpadającego do wnętrza światła. Zewnętrzne rolety VELUX to sposób na całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki nim możesz liczyć na spokojny sen w nocy, a także uciąć sobie wydajną drzemkę w ciągu dnia, odcinając dostęp światła do sypialni lub pokoju dziecięcego. Podobny efekt można uzyskać, decydując się na montaż zaciemniających rolet wewnętrznych. Przyciemniające rolety z kolei rozpraszają światło i ograniczają jego ilość, tworząc we wnętrzu przytulny, idealny do wypoczynku klimat. Poza kontrolą nad światłem, wewnętrzne rolety zapewniają dekoracyjny efekt. Zewnętrzne natomiast tłumią hałas i zapobiegają nagrzewaniu się wnętrz. Zimą rolety zewnętrzne VELUX poprawiają izolację o 17 %, chroniąc poddasze przed wychładzaniem. Zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne rolety VELUX wykonano z odpornych na uszkodzenia materiałów, co zapewnia im trwałość na lata.

Moskitiera – niezawodna bariera dla owadów
Chcesz cieszyć się świeżym powietrzem na poddaszu bez uciążliwej obecności owadów? Zainstaluj moskitiery na okna dachowe VELUX. Dzięki nim możesz spędzać czas przy otwartym oknie także po zmroku. Żaden owad nie przedostanie się przez gęstą i trwałą siatkę, a to oznacza jeszcze wyższy komfort wypoczynku. Moskitiery VELUX nie ograniczają kontaktu z otoczeniem i nie tłumią światła słonecznego. Po ich opuszczeniu poddasze pozostaje jasne, a domownicy mogą bez przeszkód podziwiać widoki za oknem. Moskitiery montowane są we wnęce okiennej. Są łatwe w obsłudze i sprawdzają się nawet przy wyjątkowo niesprzyjających warunkach, np. przy silnym wietrze.

Aby zapewnić sobie maksymalny komfort wypoczynku warto łączyć ze sobą akcesoria do okien dachowych, np. moskitiery, rolety wewnętrzne i markizy VELUX. W ten sposób zyskujemy kompleksową ochronę i gwarancję zdrowego klimatu na poddaszu.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPonad 50 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie świdnickim
Następny artykułPopierają Morawieckiego, ale nie chcą weta. „Porozumienie” i poseł ze Świdnicy o negocjacjach ws. budżetu unijnego