Strona główna 112 63-latek wyżył się na zaparkowanym aucie. Sytuację zarejestrowała kamera

63-latek wyżył się na zaparkowanym aucie. Sytuację zarejestrowała kamera

4

Interwencją patrolu świdnickiej straży miejskiej zakończyło się zdarzenie z udziałem 63-letniego mężczyzny, który pod okiem kamery miejskiego monitoringu zaczął kopać w drzwi samochodu zaparkowanego przy pl. Jana Pawła II.

W dniu 3 grudnia o godzinie 20.30 operator monitoringu zwrócił uwagę na nietrzeźwego mężczyznę, który na Placu Jana Pawła II zachowywał się dość podejrzanie. Gestykulował, krzyczał a w końcu podszedł do zaparkowanego samochodu i zaczął kopać w drzwi pojazdu. Natychmiast informacja ta została przekazana patrolowi interwencyjnemu Straży Miejskiej w Świdnicy. Gdy mężczyzna usiłował oddalić się idąc ulicą Długą w stronę Placu Wolności, został ujęty przez patrol straży miejskiej. Sprawcą uszkodzenia samochodu okazał się 63-letni mieszkaniec Świdnicy – relacjonuje Edward Świątkowski, kierownik prewencji świdnickiej Straży Miejskiej.

Mężczyzna nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Sprawcę przestępstwa przekazano policji. Za swój czyn odpowie przed Sądem Rejonowym w Świdnicy – dodaje Świątkowski.

/Straż Miejska w Świdnicy, opr. mn/

Poprzedni artykułKolejny skalp, piąty z rzędu… [FOTO]
Następny artykułCięcie laserowe czyli nowoczesna technologia na miarę naszych czasów!