Strona główna Artykuł sponsorowany 5 powodów, dla których warto sięgnąć po kredyt pozabankowy

5 powodów, dla których warto sięgnąć po kredyt pozabankowy

0


Pandemia Covid-19 miała wpływ nie tylko na zdrowie Polaków, ale również na ich zarobki. Kryzys gospodarczy sprawił, że wielu ludzi straciło pracę, inni musieli zaakceptować niższe stawki godzinowe. W tych trudnych czasach wiele osób szuka finansowego wsparcia. Kredyt pozabankowy to sposób na sfinansowanie nagłych wydatków. Dlaczego warto wziąć pożyczkę?

1.    Kredyt pozabankowy to bezpieczna gotówka

Sektor finansowy jest regulowany przez zapisy prawa. Zarówno oferty największych podmiotów finansowych, jak i prywatni pożyczkodawcy podlegają pod te same wymagania. Warunki pożyczki określone są przez ustawę o nadzorze na rynku finansowym oraz ustawę o kredycie konsumenckim.

Kredyt pozabankowy jest więc w pełni bezpiecznym rozwiązaniem dla chwilowych problemów majątkowych. Umowa jest przejrzysta i nie zawiera skomplikowanych klauzuli.

2.    Ratunek dla wykluczonych przez banki

Podczas trwania pandemii polityka udzielania kredytów w wielu instytucjach finansowych uległa zmianie. Podmioty te dokładnie analizują nie tylko dochody i historię kredytową zainteresowanego, ale również szacują ryzyko związane z branżą, w której Klient pozostaje zatrudniony. To sprawia, że z rynek tradycyjnych usług finansowych jest niedostępny dla wielu ludzi. Kredyt pozabankowy to wsparcie dla tych, którzy zostali wykluczeni przez procedury banków.

Elastyczna ocena sytuacji materialnej Klienta oraz uproszczone procedury sięgnięcia po gotówkę sprawiają, że oferta sektora prywatnego staje się wygodnym rozwiązaniem problemów finansowych.

3.    Pieniądze dostępne w 15 minut

Szybki proces weryfikacji docenią również Ci, którzy pilnie potrzebują gotówki. Wniosek dostępny jest online. Jego złożenie jest możliwe przez całą dobę, zaś w dni robocze jego weryfikacja trwa kilka minut. Wystarczy dowód oboisty i zaświadczenie o dochodach, aby gotówka znalazła się na koncie osobistym.

Bez konieczności wychodzenia z domu i długiego czekania na decyzje to cechy ofert prywatnych pożyczkodawców. Wprowadzają oni nową jakość do procesu obsługi klienta, dzięki czemu sięgnięcie po pieniądze jeszcze nigdy nie było tak wygodne i szybkie.

4.    Spłata nie jest obciążeniem dla domowego budżetu

Kredyt pozabankowy jest zobowiązaniem długoterminowym. Dzięki czemu raty są niskie i nie zagrażają bezpieczeństwu finansowemu Klienta. Harmonogram spłat rozłożony na kilkadziesiąt miesięcy pozwala również na zwiększenie kwoty pożyczki. Klienci mogą wnioskować nawet o 10 000 złotych, co umożliwia sfinansowanie nawet dużych wydatków.

5.    Wsparcie w każdej sytuacji

TAKTO Finanse to przedsiębiorstwo, które od 2012 roku pomaga finansować nagłe wydatki i rozwiązywać problemy finansowe. Oferowany przez nich kredyt pozabankowy to bezpieczny sposób na sięgnięcie po pieniądze, które pozwolą pożegnać kłopoty. Aby uzyskać pozytywną decyzje o udzieleniu wsparcia należy złożyć wniosek online oraz przygotować dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. Dzięki rozłożeniu spłaty na 40 miesięcy Klient może ubiegać się nawet o 10 000 złotych a spłata pożyczki nie będzie wyzwaniem dla jego portfela. Skontaktuj się z ekspertami TAKTO Finanse, aby uzyskać więcej informacji.

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa jest udzielana szybko i na prostych zasadach.
Pożyczka do 10 000 zł na 40 miesięcy!

Źródło: taktofinanse.pl

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZaginął Lupo
Następny artykułGmina Świdnica wybuduje zespół żłobkowo-przedszkolny. Nowa placówka pomieści 120 dzieci