Strona główna 0_Slider Wirtualnie uczcili Narodowe Święto Niepodległości!

Wirtualnie uczcili Narodowe Święto Niepodległości!

0

Pasja, zdrowy tryb życia i patriotyzm. Każdy z tych powodów jest wystarczający, by brać udział w biegach upamiętniających Dzień Niepodległości. W tym roku w Jaworzynie Śląskiej miała się odbyć ósma edycja tego wydarzenia. Z uwagi na ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa, tegoroczny bieg odbywał się w formie wirtualnej!

Aby spełnić obowiązujące obostrzenia i wymogi bezpieczeństwa dla uczestników biegu, zmieniliśmy formę na wirtualną. Proponujemy Państwu przebiegnięcie samodzielnie dowolnie wybranego przez siebie dystansu w okresie przed Narodowym Świętem Niepodległości. Oczywiście najlepiej pokonać go z najbliższymi, mając jednak na uwadze obowiązujące ograniczenia związane ze zgromadzeniami publicznymi. Udział w biegu należy udokumentować fotografią z akcentami patriotycznymi, którą z kolei należy umieścić w określonym miejscu, w formie komentarza w serwisie społecznościowym Facebook. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w akcji rozlosujemy nagrody ufundowane przez Gminę Jaworzyna Śląska. Wspieramy lokalny biznes w tym trudnym dla wszystkich okresie. Dlatego nagrodami będą vouchery i talony do wykorzystania u przedsiębiorców z branży gastronomicznej i „beauty” z Gminy Jaworzyna Śląska oraz gadżety promocyjne. Przewidujemy też specjalne nagrody dla najpopularniejszych biegaczy – informował Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej. 

Mieszkańcy podchwycili propozycję i pokazali ogromną kreatywność. Nie zabrakło nawet biegów po… salonie. Pod specjalnym postem Samorządowego Ośrodka Kultury pojawiło się ponad 130 komentarzy ze zdjęciami. Wszystkie można obejrzeć TU.

/SOKiBP, opr. red./