Strona główna 0_Slider Pniówek Pawłowice – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica

Pniówek Pawłowice – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica [RELACJA LIVE]

1

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-stali Świdnica walczą dziś na wyjeździe ze znakomicie prezentującym się w tym sezonie Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Start spotkania o 13.30, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

Zagramy w następującym składzie: B. Kot, Sztylka, Sowa, Salamon, P. Paszkowski, Borowy, Barros, Szczygieł, Krakowski, B. Paszkowski, Myrta.

Rozpoczynamy spotkanie.

2′ – od samego początku bardzo mocno naciska zdecydowany faworyt meczu – czwarty w tabeli Pniówek.

3′ – Sowie urwał się jeden z zawodników Pniówka – uderzenia na naszą bramkę, lecz pewnie interweniuje Kot.

4′ – rzut rożny dla Pniówka – pewnie radzą sobie nasi obrońcy.

5′ – z kontrą próbowali ruszyć nasi piłkarze – Myrta niedokładnie zagrał jednak do B. Paszkowskiego.

6′ – świdniczanie skupieni na razie na grze w defensywie, Pniówek ma ochotę na szybkie otwarcie wyniku tego pojedynku.

8′ – znakomita okazja dla gospodarzy, Kot broni sytuację jeden na jednego z Canibołem.

9′ – też bardzo groźnie odgryźli się goście i to mógł być gol. B. Paszkowski świetnie dorzucił futbolówkę na głowę swojego brata – Patryka. Piłka po jego uderzeniu minęła jednak światło bramki.

12′ – bardzo dobry okres gry świdniczan, groźnie przedzierał się Myrta, za moment niestety niedokładnie dośrodkowywał B. Paszkowski.

13′ – dziś trener Jarosław Pedryc musi sobie radzić bez Wojciecha Szuby, pauzującego za czwartą żółtą kartkę w ostatnim spotkaniu.

14′ – znakomite uderzenie z okolicy 16. metra Borowego – piłkę odbił niestety dla nas golkiper rywali.

15′ – strata piłki P. Paszkowskiego – strzał przeciwnika na naszą bramkę – niedokładne.

18′ – długa piłka Sowy do Myrty – radzi sobie obrońca Pniówka.

21′ – w ostatniej chwili obrońca Pniówka „zdjął piłkę” składającemu się do uderzenia Krakowskiemu.

21′ – kontra gospodarzy powstrzymana przez naszych zawodników.

24′ – znów czujnie dziś w defensywie spisuje się jak na razie świdnicka ekipa.

26′ – no i niestety gol dla miejscowych. Dobre dorzucenie piłki z lewej flanki boiska idealnie na głowę Hanzela i mamy 1:0!!!

27′ – to mogła być szybka odpowiedź ambitnie grających świdniczan – uderzenie Myrty z dystansu niedokładne.

30′ – z 16 metrów uderzał Barros – piłkę pewnie chwycił bramkarz Pniówka. Mimo niekorzystnego wyniku wygląda to na prawdę nieźle i obiecująco. Nie jesteśmy bez szans w tym boju.

32′ – uderzenie Sztylki zablokowane, podobnie jak poprawka Barrosa.

34′ – ależ to była okazja dla biało-zielonych – w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Krakowski, ale górą golkiper Pniówka!

36′ – mamy małą kontrowersję – piłka po dośrodkowaniu Krakowskiego odbija się od ręki obrońcy – sędzia nie zdecydował się wskazać na „wapno”.

36′ – strzał Borowego broni bramkarz.

37′ – fantastyczne uderzenie z woleja B. Paszkowskiego, lecz jeszcze lepszą paradą popisał się bramkarz rywali. Szkoda tego straconego gola, bo pierwsza połowa przynajmniej na remis.

40′ – rzut wolny dla Pniówka – dośrodkowanie w pole karne i piłka mija linię końcową.

43′ – w ostatniej chwili kontrę B. Paszkowskiego powstrzymują obrońcy – nie wiedzieć czemu nie ma kartonika.

45′ – Sowa z rzutu wolnego niestety w mur. Szkoda to był 18. metr!

koniec pierwszej połowy – przegrywamy po wyrównanym boju 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

48′ – mieliśmy mnóstwo szczęście – dwukrotnie ratuje nas poprzeczka – przy pierwszej próbie, a następnie przy dobitce.

50′ – dośrodkowanie w nasze pole karne wykańcza skuteczną główką Hanzel i podwyższa prowadzenie swojego zespołu na 2:0

53′ – przerwa w grze, ucierpiał P. Paszkowski

54′ – wracamy do gry, nasz zawodnik nie potrzebował pomocy medyków

55′ – groźna kontra świdniczan. W ostatniej chwili piłkę spod nóg Szczygła wyłuskał obrońca

57′ – podwójna zmiana w naszym zespole. Boisko opuszczają B. Paszkowski i Szczygieł, a na placu boju meldują się Tragarz i Filipczak

60′ – uderzenie z lewej strony pola karnego, góra jednak bramkarz gospodarzy

63′ – piłkę z rzutu wolnego mocno uderzał Sowa. Strzał minął jednak o włos słupek bramki przeciwnika

66′ – dużo szczęścia w szeregach świdnickiego zespołu. Zawodnik Pniówka znalazł się w dobrej sytuacji do strzelenia kolejnego gola, ale piłka po jego uderzeniu poszybowała wysoko ponad poprzeczką bramki B. Kota

67′ – kolejne uderzenie Borowego broni bramkarz. Szkoda zmarnowanej szansy

69′ – żółta kartka dla Barrosa

72′ – strzał Krakowskiego – zablokowany. Znowu mogło być groźnie pod bramką gospodarzy meczu

73′ – groźnie przedzierał się Tragarz, ale ostatecznie zdołali powstrzymać go defensorzy Pniówka

74′ – zmiana w naszym zespole. Schodzi Myrta, wchodzi Jaroszyński

76′ – przerwa w grze spowodowana zderzeniem się Salomona z Kotem

78′ – wracamy do gry

80′ – Salamon otrzymuje żółtą kartkę

81′ – świdniczanie walczą o honorowe trafienie

82′ – bardzo gęsto w polu karnym Pniówka, Filipczak powstrzymany

83′ – druga podwójna zmiana w zespole. Schodzi Salamon i P. Paszkowski, wchodzi Stachurski i Białas

84′ – kolejna szansa na gole dla nas. Z linii pola karnego niedokładnie uderza Barros

86′ – znakomicie w polu karnym znalazł się Krakowski. Nie zdecydował się on jednak na uderzenie z pierwszej piłki i ostatecznie został powstrzymany przez rywali

87′ – dobrze broni strzał zawodnika Pniówka B. Kot

88′ – wrzutka Sztylki w pole karne, Borowy nie sięgnął tej piłki

89′ – groźnie uderza Krakowski, piłkę znów wyłapał bramkarz

koniec meczu. Przegrywamy 0:2, ale nie można odebrać naszym piłkarzom walki i zaangażowanie w grę.

Poprzedni artykułPonad 100 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie świdnickim